CLB Független Bizt. Alkusz Kft. logo

Ügyfélszolgálati munkatárs

  • Cég neve

    CLB Független Bizt. Alkusz Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, 1065 Bajcsy-Zs út 21.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek

    • Teljes munkaidő
    • Távmunka
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Termékeink megismertetése és értékesítése, s ezekkel összefüggő tanácsadás nyújtása
  • Meglévő ügyfélkörrel történő kapcsolattartás
  • Kapcsolatfelvétel internetes ügyfeleinkkel, segíteni megtalálni számukra a legkedvezőbb biztosításokat
  • Fő cél az optimalizálás, hogy ügyfeleink a számukra legkedvezőbb biztosításokkal rendelkezzenek
  • Igények felmérése és felkészült összehasonlítása, elemzése, valamint egyeztetés, ajánlatkészítés, szerződéskötés

Elvárások

  • Biztosításközvetítői, többes ügynöki vagy szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználó jártassággal rendelkezik az alábbi online kommunikációs applikációkban: Google Hangouts, Meet, Skype, Zoom, Messenger, Viber. Hajlandó és képes a felsorolt online kommunikációs felületeken is dolgozni élő videós beszélgetésen keresztül. Továbbá vállalja, hogy jelen állás interjú is lefolytatható vele ezen felületek valamelyikén.
  • Agilis, jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • Csapatmunkában is jól érzi magát
  • Elhivatott munkája iránt
  • Türelmes, udvarias, rugalmas
  • Jó problémamegoldó
  • Be tudja mutatni erkölcsi bizonyítványát

Előnyt jelent

  • Területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti fix alapbér
  • Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem
  • Minőségi szakmai képzések ( rendszeres oktatások )
  • Kiemelkedő teljesítményt és fejlődést támogató munkakörülmények
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú tervezhetőség
  • Jó csapat, munkaközösség

Munkavégzés helye: Otthon és/vagy Budapest, 1065 Bajcsy-Zs út 21.