A brit központú Tesco Írországtól Thaiföldig 10 országban van jelen. A Tesco 1995 óta működik Magyarországon. Székhelye és a központi iroda Budaörsön található. Magyarországon több mint 200 boltot üzemeltet, amellyel az ország legnagyobb kiskereskedelmi láncát építette ki. Budaörsi központi irodánkban több mint 800 munkatársunk dolgozik, 2015 júniusától One Europe néven a lengyel, cseh és szlovák kollégáinkkal szoros együttműködésben dolgozunk azért, hogy vásárlóink számára a legjobbat nyújthassuk.

Transport manager

Munkaköri feladatok:

  • Herceghalmi és Gyáli logisztikai központ szállítási feladatainak irányítása.
  • 11 fő szállítási munkatárs munkájának szakmai irányítása.
  • Fagyos raktárak szállításának koordinálása.
  • Átrakó raktárak operációjának és szállításának a felügyelete és koordinálása.
  • Telefonkonferenciák angolul magyarul napi és heti szinten a magyarországi szállítási csapattal és a közép európai szállítási vezetőkkel.
  • Heti, havi és negyedéves és éves riportok készítése.
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó társosztályokkal.
  • Havi egyeztető értekezlet koordinálása a vállalat szállítmányozási tevékenységéért felelős partner cégével.
  • A felügyelete alá tartozó szervezetei egység közvetlen beosztású munkatársainak szakmai és diszciplináris irányítása.
  • Munkatársak munkaidő-beosztása.
  • A közvetlen beosztású munkatársak teljesítmény-értékelése az operatív folyamatok pontos, precíz betartása/ betartatása.
  • Felelős a felügyelete alá tartozó szervezeti egység hatékonysági mutatóinak teljesítéséért.
  • A vállalt képviselete vevői bejárásokon operatív tevékenységek folyamatos fejlesztése.

Mit várunk Öntől?

  • Felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Hasonló területen szerzett minimum 3-5 év tapasztalat.
  • Határozott fellépés.
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban.
  • Utazási hajlandóság Közép Európában.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Herceghalom 2053 Zsámbéki utca 14.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.