Tool design engineer

FELADATOK:

  • Gyártóeszközök, berendezések, technológiák specifikációja, tervezése, beszerzése, beüzemelése.
  • Kivitelezési munkák irányítása, ellenőrzése, felkövetése.
  • Eszközök rajzi dokumentációinak elkészítése, karbantartása, módosítása, folyamatos frissítése.
  • Kivitelezett gyártóeszközök próbája, validálása, átadása a termelésnek, karbantartásnak. Tréning.
  • Szoros együttműködés más termelési területek, ill. gyárak mérnökeivel, központi fejlesztéssel.
  • Új technológiák felkutatása, validálása, folyamatok bevezetése.
  • Standardizálás.
  • Folyamatfejlesztések, költség és cikilusidő csökkentési javaslatok.
  • Ipar 4.0 projektekben való részvétel

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • Tervező szoftverekben való jártasság, gyakorlat (Autocad, Solid Edge, Catia, preferált ProE (Creo)

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.