Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Adattudományi és Adattechnológiai Tanszék logo

Titkársági referens

    Eötvös Loránd Tudományegyetem, Informatikai Kar, Adattudományi és Adattechnológiai Tanszék

  • Munkavégzés helye

    1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/C.

  • Egyéb juttatások

    • Munkába járás támogatás

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

- Az Adattudományi és Adattechnológiai Tanszék tevékenységéhez kötődő adminisztratív feladatok ellátása,
- Tanszéki oktatásszervezési feladatok adminisztratív koordinációja,
- Informatikai Kar egységeivel való folyamatos együttműködés, kapcsolattartás,
- Közreműködés közvetlen EU pályázatok előkészítésében, jelentések elkészítésében a Deutsche Telekom AG és más partnerek felé,
- A tanszékvezető munkájának segítése; határidők, megbeszélések, találkozók időpontjainak egyeztetése,
- Tanszéki megbeszélések, tárgyalások szervezése, azon való részvétel,
- Az Adattudományi és Adattechnológiai Tanszékre érkező vendégek fogadása; protokolláris ügyek intézése.

Elvárások

- Egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség,
- Angol középfokú C típusú általános nyelvvizsga és tárgyalási szintű nyelvtudás,
- Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen,
- Levelező rendszerek (Outlook), MS Office (irodai alkalmazások, Excel, Word) aktív felhasználói szintű ismerete,
- Jó írásbeli és szóbeli kommunikációs készség,
- Rugalmas problémamegoldó képesség,
- Feladatok önálló szervezése, alakítása,
- Erős szervezési készségek,
- Precizitás,
- Magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előnyt jelent

- Gazdasági végzettség,
- Angol C1, vagy anyanyelvi szintű nyelvtudás,
- Projektmenedzsment ismeretek és tapasztalat,
- Közösségi média működtetése (LinkedIn, Twitter/X, discord).

Amit kínálunk

- Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók, valamint a bérezés megegyezés szerint az irányadók,
Munkakör betölthetőségének időpontja: 2024.08.01,
- Jogviszony időtartama: 2 év.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja:
Szakmai önéletrajzát, motivációs levelét, bruttó bérigény megjelöléssel,
A végzettséget és szakképzettséget igazoló okiratok másolatát,
Nyilatkozat arról, hogy hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Nyilatkozat álláspályázat elbírálásához” – a nyomtatvány az ELTE álláspályázatok oldalról tölthető le.
Sikeres pályázat esetén, amennyiben felvételt nyert, 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.