Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság logo

Titkársági főelőadó

  • Cég neve

    Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

  • Munkavégzés helye

    1135 Budapest, Szabolcs u. 37-43.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Beérkező és kimenő ügyiratok kezelése (érkeztetés, iktatás, postázás),
  • Határidős munkák nyilvántartása, figyelemmel kísérése, azok koordinációja,
  • Havi adatszolgáltatások biztosítása (jelenléti ívek kezelése, szabadság nyilvántartása),
  • Belső irattár kezelése,
  • A szakterület tárgyalásainak, értekezleteinek megszervezése,
  • Reprezentációval, rendezvények előkészítésével/szervezésével kapcsolatos feladatok,
  • Egyedi ügyek megoldásában való részvétel.

Elvárások

  • középfokú végzettség
  • Adminisztratív/titkársági területen szerzett legalább 2 év tapasztalat,
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Magyar állampolgárság,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent

  • KIR3 program felhasználói szintű ismerete,
  • Közigazgatásban szerzett jártasság és tapasztalat.

Elvárt kompetenciák:

  • Jó szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Rendszerszemléletű és folyamatszemléletű gondolkodás,
  • Csapatmunkában való hatékony részvétel,
  • Megbízhatóság, precizitás, pontosság,
  • Proaktivitás,
  • Fokozott terhelhetőség.

Amit kínálunk

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, az 51/2016. (XII.13.) NGM rendelet, valamint a Főigazgatóságnál hatályban lévő Kollektív Szerződés és a KEF szabályzataiban rögzített rendelkezések az irányadók.

Céginformáció

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság

a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

a Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Humánpolitikai Főosztály

titkársági főelőadó

munkakör betöltésére.

A Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság (KEF) önállóan működő és gazdálkodó költségvetési szerv.

A költségvetési szerv feladatkörét az 250/2014. (X. 2.) Kormányrendelet, illetve az alapító okirat határozzák meg.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozott idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

Próbaidő: 4 hónap

A munkavégzés helye: 1135 Budapest, Szabolcs u. 37-43.

A pályázathoz csatolni kell:

  • A pályázó fényképes szakmai önéletrajza, továbbá az elbírálásnál előnyt jelentő egyéb tényezők ismertetése,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány, vagy annak kiállítására tett kötelezettségvállalási nyilatkozat,
  • A végzettséget igazoló oklevelek másolata,
  • A pályázó hozzájáruló nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagát az eljárásban résztvevők megismerhetik,
  • A pályázó nyilatkozata arra vonatkozóan, hogy a pályázat sikertelensége esetén hozzájárul önéletrajza zárt tárolásához,
  • Motivációs levél.

    A munkakör betölthetőségének időpontja:

    legkorábban 2024. június

    A pályázatok benyújtásának határideje: 2024.06.03.

    A KÖZIGÁLLÁSI PUBLIKÁLÁS IDŐPONTJA: 2024.05.13.

    A pályázatok benyújtásának módja:

    A pályázati anyagokat a fent megjelölt tartalommal elektronikus úton, a lenti „Jelentkezem” gombra kattintva, Jakab Tamásné humánpolitikai főelőadó nevére kérjük benyújtani.

    A pályázat elbírálásának határideje: 2024.06.10.

  • Álláshirdetés jelentése