Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség (Statusquo Ante) logo

Titkársági asszisztens

  • Cég neve

    Egységes Magyarországi Izraelita Hitközség (Statusquo Ante)

  • Munkavégzés helye

    1037 Budapest, Bokor utca 1.

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Monitor (1 db)
    • Desktop PC
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Kiemelt elsőbbséggel a vendégek és ügyfelek fogadása és kiszolgálása
  • Megbeszélések, értekezletek előkészítése
  • Hívások fogadása és továbbítása
  • Levelezések, dokumentumok kezelése
  • Irodai adminisztrációs -és beszerzési feladatok ellátása
  • Irodai eszközök, berendezések felügyelete
  • EMIH által forgalmazott gyermekkönyvek nyilvántartásának vezetése

Elvárások

  • 2-3 év titkársági asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kreatív gondolkodásmód, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Rugalmasság és alkalmazkodó képesség változó igények és körülmények között

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Ingyenes ebéd
  • Sokszínű, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus csapat, kellemes munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Parkoló
  • Ingyen ebéd

Céginformáció

Szociális, kulturális és oktatási tevékenységgel foglalkozó nonprofit szervezet.