Titkársági asszisztens

  • Cég neve

    Dóczi Tamás Ügyvédi Iroda

  • Munkavégzés helye

    1051 Budapest, Sas utca

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Recepciós, titkársági és egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Ügyfelek fogadása
  • Beérkező és kimenő postai küldemények kezelése, rendszerezése és iktatása
  • Futárszolgálat kezelése
  • Telefonhívások kezelése
  • Általános irodai feladatok elvégzése (nyomtatás, fénymásolás, szkennelés)
  • Ügyvédek és ügyvédjelöltek munkájának támogatása
  • Irodai beszerzések teljeskörű ügyintézése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, egyéb partnerekkel, beszállítókkal

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (főként Excel, Word)
  • Kiváló kommunikációs és szervező készség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, önálló munkavégzés
  • Határozott, megnyerő ápolt megjelenés

Előnyt jelent

  • Ügyvédi irodában vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ügyvédi programok ismerete (Justitia, Takarnet, Cégkivonat lekérés, JÜB)
  • Min 3-5 év tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk

  • teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • belvárosi iroda, rendezett munkakörnyezet
  • stabil, megbízható munkahely,sokszínű feladatkör
  • Munkavégzés helye: Budapest
    Fizetés:Megegyezés szerint

Céginformáció

Belvárosi    ügyvédi    iroda   keresi   agilis,   ambiciózus,  jó  munkabírású, rugalmas munkatársát főállású Titkársági asszisztensi pozícióba.

Fényképes, fizetési igényt is tartalmazó szakmai önéletrajzzal.