OTP Bank Nyrt.

A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi lakossági hitelkockázat-kezelési területe

tesztelési szakértőt

keres

A munkakör célja: Lakossági bírálati rendszerekhez kapcsolódó tesztelési feladatok ellátása, szervezése

Feladatok:

  • A lakossági hitelbírálati rendszerekben futó logikai folyamatok és a mögöttes adatbázisok ismerete
  • A lakossági hitelbírálati rendszerekben megvalósuló fejlesztések, paraméter módosítások tesztelése
  • A teszteléshez szükséges tesztjegyzőkönyvek összeállítása a tesztelést megelőzően, illetve a tesztelési eredmények dokumentálása
  • Több terméket érintő tesztelések koordinálása
  • A termékhez, bírálati folyamatokhoz kapcsolódó projektekben való részvétel.

Elvárások

  • magas szintű MS Excel felhasználói, Oracle adatbázis ismeretek, PL-SQL lekérdezések írásában gyakorlat
  • felsőfokú szakirányú (egyetemi-főiskolai) végzettség
  • jó analitikai képességek, rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás, kezdeményezőkészség, nyitottság az új megoldásokra
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • precíz önálló munkavégzés

Előnyök:

  • tesztelő munkakörben szerzett szakmai gyakorlat
  • JIRA, SPIRA rendszerek ismerete
  • lakossági hitelezési és üzleti folyamatok ismerete
  • IT programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes kompenzációs és cafeteria rendszer
  • személyre szabott fejlesztési lehetőségek
  • dinamikus, eredményorientált, a folyamatos fejlődést támogató munkahelyi környezet

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Kockázatkezelő
  • Elemzés
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.