A Schneider Electric a világ egyik vezető vállalata a villamosipar területén. Célja, hogy termékeivel és rendszereivel tökéletes megoldásokat nyújtson az energiamenedzsment és villamosenergia-elosztás, az ipari folyamatok irányítástechnikája és automatizálása, az épületautomatizálás és biztonság, a kritikus energiaellátás és hűtés, az installációs rendszerek és vezérlés területén.

A Schneider Electric Hungária Zrt. Zalaegerszegi (ZEG) a nemzetközi cégcsoport részeként a kis-és középfeszültségű villamos berendezések gyártás szakosodott. Jelenleg villamosmérnöki végzettséggel az alábbi területre keresünk kollégákat:

TERVEZŐ MÉRNÖK

Munkakör célja:

  • Kis- és középfeszültségű elosztó berendezések vevői és gyártási tervdokumentációjának az elkészítése
  • A berendezések megvalósításához szükséges anyagok listáinak elkészítése, az anyagrendelések elindítása
  • Vevői specifikációk, illetve ajánlati dokumentációk elemzése, a megvalósításhoz szükséges megoldások meghatározása, illetve kiválasztása a standard kínálatból
  • A berendezések gyártási költségeinek optimalizálása a vevői igényeket legjobban kielégítő megoldások, illetve készülékek kiválasztásával
  • A szükséges kiegészítő információk meghatározása, a projektmenedzser munkájának támogatása a kérdéses pontok tisztázásában
  • Vevővel lefolytatott egyeztetéseken, illetve a berendezés vevői átvételén való részvétel
  • Gyártási szakaszban a műhely munkájának szakmai támogatása
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó gyári területek (ajánlatkészítés, projekt menedzsment, logisztika, gyártás, minőségügy) felelős munkatársaival, illetve a vállalaton belüli műszaki támogató területekkel
  • Tervezési adatbázisok fejlesztése, típustervek elkészítése
  • Tervezési folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Tervezési munka határidőinek és költségeinek nyomon követése, a munka hatékonyságának folyamatos fejlesztése
  • elemzéseket, riportokat készítesz
  • részt veszel az árképzés folyamatában
  • részese leszel a Schneider kultúrájának és mindennapi életének

Ideális jelölt vagy, ha

  • Villamos felsőfokú (főiskola v. egyetem) végzettséggel rendelkezel
  • Minimum két éves szakmai gyakorlat szükséges
  • Angol (és/vagy francia) nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Tapasztalat 2D AutoCAD szoftver használatában

Előnyt jelent:

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Automatizálási ismeretek (pl. PLC programozás, SCADA rendszerek)
  • Villamos tervező szoftverek ismerete (Eplan)
  • Tervezési területen szerzett szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Francia - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

8900 Zalaegerszeg, Egervári utca 9.

Várjuk jelentkezésed önéletrajzod és motivációs leveled elküldésével a "jelentkezem" gombra kattintva.