A HUNTRACO Zrt. a világszerte ismert és elismert Caterpillar munkagépeinek, energiaipari és egyéb berendezéseinek magyarországi forgalmazója.
Széles termék- és szolgáltatás kínálatában a Caterpillar termékek mellett megtalálhatók a Massey Ferguson traktorok valamint más mezőgazdasági gépek és eszközök mellett a Selwood, az Ingersoll Rand és a Genie termékei egyaránt. A mintegy 150 főt foglalkoztató, a brit CP Holdings tulajdonában lévő társaság kiváló szakember-gárdájával országszerte 5 telephelyen szolgálja ki partnereit.

A HUNTRACO Zrt. Dunántúli értékesítési régiójába keres

TERÜLETI ÜZLETKÖTŐ MUNKATÁRSAT

Új munkatársunk kiemelt feladatai:

  • a Huntraco Zrt által forgalmazott gépek és berendezésekhez kapcsolódó alkatrész és szerviz értékesítése
  • Caterpillar munkagépek, gépbérlet és használt gépek értékesítése
  • ipari és energetikai termékválaszték üzleti lehetőségeinek felkutatása
  • kapcsolattartás a területen működő meglevő és potenciális partnereinkkel
  • piaci információ szerzés

Jelentkezési feltételek:

  • legalább középfokú, műszaki, leginkább gépész szakirányú iskolai végzettség
  • építőipari és/vagy mezőgazdasági gépek értékesítésében vagy szervizelésében szerzett több éves tapasztalat
  • alapvető jártasság a modern informatikai eszközök használatában
  • elsősorban Zala, Vas, Veszprém vagy Győr-Moson-Sopron megyei lakóhely
  • alap (megértési) szintű angol nyelvismeret (írásbeli, szóbeli)
  • B kategóriás jogosítvány

A pályázat elbírálásánál előnyt jelenthetnek:

  • felsőfokú szakmai végzettség
  • munkagépkezelői szakképzettség
  • CRM rendszer-használati tapasztalatok
  • Zala, Vas, Veszprém vagy Győr-Moson-Sopron megyei lakóhely

Amit kínálunk:

    A társaság új munkatársunk tevékenységéhez személyi használatú cégautót és minden szükséges mobil és egyéb informatikai eszközöket biztosít. A juttatási csomag alapját nem jutalék, hanem versenyképes személyi alapbér és a teljesítményt korrekten elismerő bonus jelenti.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Rugalmas munkavégzési hely - Győr-Moson-Sopron megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

Jelentkezési határidő:

2019. 01. 15.

Jelentkezését részletes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk, 2019. január 15-ig.
A beérkezett pályázatokat bizalmasan kezeljük.