SaniMix Kft.
Eleged van az ismeretlen és nehezen eladható termékekből?Sanimix Kft és a termékpalettája a szaniter szakmában mindenki számára jól csengő így könnyen értékesíthető.25 éve működő magyar tulajdonú szaniter áruk forgalmazásával foglalkozó piacvezető cég keres a nagytétényi központjába:

Területi képviselő

Főbb feladatok, munkák:

    - árukészlet értékesítése kiskereskedelmi partnerek felé
    - kiskereskedelmi boltok látogatása
    - új partnerek felkutatása
    - meglévő partnerállomány kiszolgálása, forgalmának növelése
    - árurendelés támogatása
    - akciók szervezése
    - partnerek fizetési fegyelmének ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Microsoft Word és Excel felhasználói szintű ismerete
    - ügyviteli rendszer ismeretének gyors elsajátítása
    - jó együttműködési készség kollégákkal (értékesítés, logisztika)
    - aktív „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély
    - jó kommunikációs készség
    - logikus gondolkodás
    - értékesítésben szerzett - minimum 1 éves gyakorlat
    - középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Dél-Buda környéki lakhely
    - épületgépészeti végzettség/ismeret
    - angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

    - kiemelkedő versenyképes jövedelem (fix + jutalék)
    - sikeres csapatban történő munkavégzés
    - céges személygépkocsi, mobiltelefon, notebook
    - kiváló munkakörülmények

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1225 Budapest, Angeli utca 68.

Fényképes, szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével a "Jelentkezem" gombra kattintva elküldheti részünkre.