Csatlakozz hozzánk

Területi képviselő pozícióba!

Digitális reklámfelületek értékesítésével foglalkozó W-LED Média Kft munkatársat keres bővülő csapatába. Mi hosszú távra tervezünk. Amennyiben nem riadsz vissza a napi szintű változatos munkától, tanulástól és új kihívásokra vágysz, mindemellett nyitott személyiség vagy kérlek jelentkezz hozzánk mert nagy eséllyel Téged keresünk. Cégünk 2017 óta folyamatosan fejlődik, jelenleg közel 20db LED reklám fallal rendelkezik, és idén további 7-8db kihelyezését tűztük ki célul, ezzel biztosítjuk a Magyarországi lefedettséget, számodra pedig az országos munkavégzési lehetőséget.

 A biztos megalapozott jövőd a mi sikerünk kulcsa, mi ebben hiszünk és ebben a szemléletben dolgozunk.

Főbb feladatok:

  • új ügyfélkör feltérképezése országosan bárhol
  • ügyfelek igényeinek magas szintű kiszolgálása
  • árajánlatok készítése, prezentációk és egyéb értékesítést támogató anyagok bemutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú, lehetőleg kereskedelmi végzettség,
  • képes párhuzamosan, több szálon értékesíteni és „after sales” tevékenységet végezni
  • precíz, önálló, proaktív munkavégzés
  • rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • jó adminisztrációs készség
  • MS Office programcsomag erős felhasználói szintű ismeretével rendelkezik (Excel, Word, PowerPoint)

Az állás betöltéséhez előny, de nem feltétel:

  • korábban reklámügynökségnél szerzett tapasztalat
  • releváns kapcsolatrendszer.

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő, új terület megismerése
  • versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások
  • fejlődési lehetőség
  • céges gépjármű
  • Fiatal csapat tulajdonos-ig bezárólag.

Munkavégzés helye:

  • országos, Pécsi központtal

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Céges autó

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.