Piacvezető márkákat forgalmazó disztribútor cég – Panna Cocktail Kft -

3 HoReCa Területi képviselőt

keres Budapestre és Dél-Kelet Magyarországra,
Észak-Nyugat Magyarországra.

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, üzletlátogatás
  • Új partnerek és lehetőségek felkutatása
  • Aktív értékesítés, rendelésfelvétel
  • Italnagykerekkel történő kapcsolattartás, rendelések koordinálása
  • Akciók szervezése, lebonyolítása, ellenőrzése
  • Új partnerek felkutatása
  • Piaci információk gyűjtése, riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • HoReCa szektorban szerzett területi képviselői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Jó kommunikációs képesség, proaktív, meggyőző személyiség
  • Mixer és/vagy barista tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, bónusz
  • Céges gépjármű és mobiltelefon

Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely –
    - 1) Budapest, Pest-megye
    - 2) Csongrád-Békés-Hajdú-Bihar megye,
    - 3) Veszprém megye, Győr-Moson-Sopron megye

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Békés megye, Csongrád megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Pest megye, Veszprém megye