HUN-TRADE Kft.
Élelmiszer Kereskedelmi cég

Területi Képviselő

munkatársat keres

FŐ FELADATOK:

  • Prémium élelmiszer termékek értékesítése az egész ország területén
  • Új vevő partnerkapcsolatok felkutatása, kialakítása
  • Személyes tárgyalások, termékrendelés lebonyolítása,
  • Hosszú-távú partneri együttműködés felépítése, az ügyfélkör aktív ápolása, az
  • értékesítés bővülő tendenciájának biztosítása
  • A tevékenységhez kapcsolódó ügyviteli és adminisztratív feladatok
  • elvégzése,

ELVÁRÁSAINK, SZÜKSÉGES TAPASZTALATOK:

  • több éves FMCG sales gyakorlat, referenciák
  • Középfokú végzettség
  • Élelmiszer kereskedelmi területen szerzett releváns tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Aktív, célorientált hozzáállás, dinamikus jellemvonások
  • Kezdeményezőkészség, stílusos kommunikáció és megjelenés

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Prémium élelmiszer forgalmazásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Főállású munkaviszony
  • Stabil vállalati háttér,
  • Szakmai képzettségnek, tapasztalatnak megfelelő stabil jövedelem
  • Hosszú-távú, szakmai előrelépést biztosító karrierlehetőség
  • Folyamatos, szakmai fejlődés támogatása
  • Emberközpontú vezetői szemlélet és bánásmód

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest és vidék

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes, fizetési elvárást is tartalmazó pályázatokat várunk.