A piacvezető brand, az alumínium italdobozgyár és az ultramodern töltőgyár hármasával egyedülálló HELL ENERGY Magyarország Kft. megkérdőjelezhetetlenül egyedinek számít a nemzetközi piacon is.

Szeretnél Te is hozzájárulni a számos országban piacvezető energiaital gyártójának dinamikus fejlődéséhez?

Ha igen, itt a lehetőség!

Cégcsoportunk motivált munkatársat keres, fiatalos, lendüleetes csapatába Pest megye területére:

Területi képviselő

pozícióba

Feladatok:

  • Hazai hálózatok üzleteinek látogatása
  • Rendelések felvétele
  • Bolti szintű akciók szervezése
  • Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása
  • Új vevőkapcsolatok kialakítása
  • Adminisztratív feladatok, felmérések végzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2 év tapasztalat FMCG szektorban, ital kategóriában
  • Hazai lánc régiók korábbi kezelése, regionális vevők ismerete
  • Élő kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó tárgyaló- prezentációs készség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent:

  • Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
  • Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon, számítógép
  • Versenyképes jövedelem és alapbéren felüli teljesítményarányos juttatás (prémium)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.