Cégünk 20 éves piaci múlttal rendelkezik a gépgyártás technológiában. Dinamikusan fejlődő tevékenységéhez keres munkatársat

Területi képviselő (gépgyártás technológia)

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ TEVÉKENYSÉG / FELADATOK:

  • Új ügyfelek felkutatása, ügyfélkörbe tartozó partnerek rendszeres látogatása
  • Kapcsolattartás ügyfeleinkkel
  • Aktív közreműködés termékeink értékesítésében
  • Ügyfelek technikai támogatása, szerszámpróbák lefolytatása
  • Napi tevékenységgel kapcsolatos riport készítés

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Agilis, kitartó munkavégzés, szakmai affinitás
  • Néhány év forgácsolásban, gyártástechnológiában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Több éves szakmai tapasztalat az értékesítés területén
  • Rugalmas, önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • Magasszintű kommunikációs és tárgyalástechnikai tudás
  • Ügyfélközpontúság
  • Megbízhatóság
  • Önállóság
  • Nyitottság
  • Üzleti szemlélet
  • Jó számítógépes felhasználói ismeretek

ELŐNY:

  • Általános gépipari ismeretek, tapasztalatok.
  • Forgácsolásban szerzett ismeret / tapasztalat.
  • Kereskedelemben szerzett ismeretek
  • Integrált rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Fogékonyság, érdeklődés az új feladatok iránt
  • Önálló gondolkodásmód

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes, kiemelkedően magas bérezés (fix+mozgó), cégautó, mobiltelefon, laptop.
  • Fiatalos, dinamikus, csapatszellemben működő cég.
  • Folyamatos szakmai képzések.

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Üzletfejlesztő
  • Mérnök, Műszaki értékesítő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Céges autó, Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.