Dolcetta Kft.

Területi képviselő

Szeretnél egy családias hangulatú, de nemzetközi hátérrel rendelkező csapat tagja lenni?
Akkor csatlakozz a  békéscsabai Dolcetta kft értékesítő csapatába, ahol értékeljük a szakmai tudásodat  és lehetőséget biztosítunk arra, hogy folyamatosan fejleszd készségeidet.

A MUNKAKÖR CÉLJA:

Adott földrajzi területen az értékesítési lehetőségek kihasználása, üzletek fejlesztése, volumen, árbevétel és profit maximalizálása, a vállalat képviselete és üzleti tanácsadás a partnerek részére.

KÖZÖS CÉLJAINK MEGVALÓSÍTÁSÁHOZ AZ ALÁBBIAKKAL JÁRULHATSZ HOZZÁ:

Túraterv szerinti üzletek látogatása
Rendelések felvétele
Az értékesítési stratégia elvárásainak megfelelően értékesíti termékeinket, növeli a disztribúciót, akciókat (ár, hozzáadott érték, stb.) ajánl a kiközölt feltételek betartása mellett.
Felkutatja az új vevőket és törekszik az aktív vevő állomány növelésére, megköti a szükséges megállapodásokat.
Elektronikus jelentéseket, nyilvántartásokat készít. A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatokat elvégzi.

KÖVETKEZŐK TESZNEK TÉGED KÜLÖNLEGESSÉ:

Stílusos kommunikáció
Kiváló kapcsolatteremtő, tárgyaló képesség
Meggyőző fellépés, Agilis személyiség,
Teljesítményorientáltság
Kiváló problémamegoldó készség
Rugalmas munkavégzés, terhelhetőség

 Fényképes, fizetési igényt is tartalmazó pályázatokat várunk a megadott e-mail címre

HATÁRIDŐ: 2021.március 12.

ELVÁRÁSAINK, SZÜKSÉGES TAPASZTALATOK:

Legalább középfokú végzettség
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek / Excel, Word /
B kategóriás jogosítvány, legalább 3 éves gépjárművezetői tapasztalat

 MUNKAVÉGZÉS HELYE
Telephely: Békéscsaba
 Munkavégzési területe: Dél-keleti régió

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

Legalább 2 év tapasztalat FMCG szektorban, élelmiszer kategóriában
Békéscsabai vagy környékbeli lakhely
Multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

Főállású munkaviszony
Stabil vállalati háttér,
Szakmai képzettségnek, tapasztalatnak megfelelő teljesítmény arányos jövedelem
Hosszú-távú, szakmai előrelépést biztosító karrierlehetőség
Folyamatos, szakmai fejlődés támogatása, képzés
Szolgálati gépjármű, laptop, telefon

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon

Rugalmas munkavégzési hely - Békés megye, Csongrád-Csanád megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye