Területi Képviselő

Feladat:

  • Az értékesítési területhez tartozó partnerek rendszeres látogatása
  • Meglévő ügyfelek kapcsolattartása, ápolása
  • Új értékesítési lehetőségek felkutatása , szerződések megkötése
  • Versenytársak tevékenységének folyamatos nyomon követése
  • az ügyfelek irányából érkező problémák kezelése
  • rendelések felvétel
  • központtal való kapcsolattartás, beszámolok készítése

Elvárások:

  • Kiváló kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • középfokú végzettség
  • "B" kategóriás vezetői engedély
  • 3-5 éves értékesítési területen szerzett gyakorlat
  • Kiváló problémamegoldó és szervező képesség
  • Kordinációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú álláslehetőség egy stabil családi vállalatnál
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, támogató, lendületes csapat
  • teljes munkaidős munkaviszony
  • Változatos feladatok
  • Autó, telefon biztosítása

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Veszprém megye, Zala megye