A profession. hu Kft. Magyarország piacvezető állásportálja és egyben a hazai online piac egyik legsikeresebb terméke. Ügyfeleink közt egyaránt megtalálhatóak a legnagyobb nemzetközi vállalatok, kis-és középvállalkozások, valamint start-up cégek.

Büszkék vagyunk arra, hogy sok ezer munkavállaló, potenciális pályázó választ minket minden nap és rengeteg embernek segítettünk már állást találni.

Tudj meg többet RÓLUNK

Csapatunkba keressük tapasztalt munkatársunkat az alábbi munkakörbe:

Területi értékesítő

Feladataid lesznek:

  • A Profession. hu teljes termékpalettájának értékesítése telefonon és személyesen, “Up és Cross selling” tevékenység
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az ügyfélkör tudatos megismerése, feltérképezése, piacszegmentálás
  • Hirdetői tevékenységek nyomon követése, vásárlói szokások figyelése
  • Szerződések/ ajánlatok elkészítése, szükség esetén frissítése
  • Az ügyfelek rendszeres látogatása, potenciális ügyfelek személyes megkeresése
  • Kampányokban, akciókban való aktív részvétel
  • Termékfelelősként egy-egy projekt vezetése, ad hoc projektekben történő részvétel

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • Minimum 3-5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel személyes szolgáltatás-értékesítésben
  • Határozott és magabiztos kiállással bírsz
  • Könnyen tudsz kapcsolatot teremteni másokkal
  • Sikeresen tudsz meggyőzni embereket és ezt szívesen használod is
  • Feladataidat önállóan is a legjobb minőségben és a legnagyobb lelkesedéssel látod el
  • Szívesen találsz ki és valósítasz meg új megoldásokat
  • Jól beszélsz angolul
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal és autóvezetési gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Piacvezető, sikeres márkánál dolgozhatsz
  • Önálló, felelősségteljes pozíció
  • Versenyképes juttatási csomag, céges autó
  • Széleskörű kapcsolatrendszer szerzési lehetőség
  • Szakmai képzések, training-ek
  • Önszerveződő közös reggelik, belső szakmai meetupok, bulik, offsite stratégiai tervezések, csocsó, szülinapi-, évfordulós- és vásárfiás édességekkel megrakott asztal
  • Innovatív, professzionális közeg

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XII. kerület, Nagyenyed utca 8-14.