Zöld Tiszta Kft.

területi értékesítési képviselő

munkakörbe keres 1 főt.

Ipari és háztartási termékeket (műanyag termékek, szivacsok, papíráru, saját márkás tisztítószer) értékesítő nagykereskedés.

Főbb feladatok, munkák:

  • Napi szintű kapcsolattartás meglévő partnereinkkel
  • Megrendelések felvétele és kezelése
  • Tájékoztatás újdonságokról
  • Új partnerek felkutatása
  • Termékeinkkel kapcsolatos teljeskörű ismeret
  • Munkakörrel járó adminisztratív feladatok ellátása

AMI FONTOS NEKÜNK:

    • Legyen friss naprakész vevőkapcsolat, tapasztalat KERESKEDELMI értékesítésben
    • Mint a legjobb képviselő, önállóan, magabiztosan nézz szembe a felmerülő kihívásokkal
    • Magabiztos gépjármű vezetési gyakorlatod legyen (B kategóriás jogosítvány)
    • Rendelkezzél:
      • jó kommunikációs és problémamegoldó képességgel
      • korrekt, határozott, dinamikus, sikerorientált, rugalmas és együttműködő személyiség legyél
    • MS OFFICE programok felhasználói szintű ismerete

AMIT MI AJÁNLUNK NEKED:

  • Versenyképes juttatási csomag (fix bérezés+ havi bónusz )
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (autó, telefon, tablet)
  • Teljes munkaidős elfoglaltságot
  • Rugalmas munkarendet
  • 100%-ban bejelentett munkahelyet

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Területi képviselő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Vas megye

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

+36 20 23 23 250