CÉDRUS Számítástechnikai Kft.
  • Vállalatunk a magyar számítástechnikai és biztonságtechnikai nagykereskedelmi cégek egyik meghatározó szereplője. Sok éves tapasztalatunkkal, fiatalos csapatunkkal dinamikusan fejlődve értékesítjük termékeinket partnereinknek. Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:
  • Termékmenedzser

    Főbb feladatok, munkák:

    • IT és/vagy Biztonságtechnikai termékek menedzselése
    • Gyártókkal történő kapcsolattartás
    • Kereskedelmi csapat támogatása
    • Akciók, rendezvények szervezése
    • Árazás és riportok készítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
    • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
    • Számítástechnikai termékek széleskörű ismerete
    • Nagyfokú munkabírás, dinamizmus
    • Felsőfokú végzettség

    Amit kínálunk:

    • Stabil, biztos és biztonságos munkahely
    • Versenyképes jövedelem
    • Fiatalos, lendületes csapat
    • Számítástechnikai és biztonságtechnikai világmárkák termékeinek megismerése
    • Egy műszakos munkarend, nincs hétvégi munkavégzés
    • Azonnali munkakezdés
    • Határozatlan idejű munkaszerződés
    • Új építésű, modern munkahely

    Állás, munka területe(i):

    • Értékesítés, Kereskedelem
    • Informatikai értékesítő
    • Területi képviselő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1044 Budapest, Megyeri út 51.

  • A jelentkezéseket írásban várjuk, magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz megküldésével.
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.