IT Sales Manager

  • Cég neve

    Prohuman Zrt.

  • Munkavégzés helye

    XIV. kerület

  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria
    • Egészségbiztosítás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Középiskola

Fontosnak tartod, hogy csökkentsük az ökológiai lábnyomunkat kevesebb papír használatával? Támogatnád a digitális ügyintézést az ügyfélszolgálatokon történő várakozás helyett? Parterünk e-aláíró megoldása új dimenzióba helyezi a digitális hitelesítést: modern, okostelefonra is optimalizált, lényegesen leegyszerűsíti az e-aláírás folyamatát. Az alábbi pozícióba keresnek most új kollégát: IT Sales Manager

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ügyfélkapcsolatok menedzselése és mélyebb kapcsolatok kiépítése
  • KPI-ok elérésének támogatása és a tovább értékesítési lehetőségek azonosítása (cross-selling/up-selling)
  • Éves ügyfél és szerződés tárgyalások vezetése
  • Ügyfelek igényeire szabott árajánlatok készítése
  • Társosztályokkal való szoros kapcsolattartás
  • Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 3+ éves szoftver értékesítési tapasztalattal
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtési és kommunikatív készségekkel
  • Tárgyaló képes angol nyelvtudással szóban és írásban egyaránt
  • Tárgyalási és szerződéskötési tapasztalattal
  • Proaktív attitűddel és önálló személyiséggel
  • Amit kínálunk:

  • Alapbér + juttatási csomag (Cafeteria, Privát egészségbiztosítás, AYCM kártya, Bónusz)
  • Innovatív és családias irodai környezet
  • Stabil ügyfélkör és portfólió
  • Tapasztalt kollégákból álló családias, barátságos környezet
  • Heti 1 home-office lehetőség