A Tranzit Csoport elsősorban sovány víziszárnyas tenyésztésével és csirke tartással, azok feldolgozásával és kereskedelmével van jelen a magyar és a nemzetközi piacokon. A vállalat vezetésének irányelve a folyamatos fejlesztések, a nemzetközi módszerek és tapasztalatok gyors átvétele, az élelmiszerhigiéniai és állatjóléti kritériumoknak való magas szintű megfelelés. Mindig a legjobbra törekszünk és tudásunk legjavát adjuk az állandó és megbízható prémium minőség fenntartása érdekében.

Ennek a minőségnek a fenntartásához szakképzett és elkötelezett munkatársakra van szükségünk.

A Tranzit-Food Kft. új munkavállalót keres Nyírgelsére és Nyírbátorra

Termékfejlesztő

munkakörbe.

Főbb feladata:

  • termékfejlesztési kísérletek szervezése, felügyelete, kiértékelése
  • kapcsolattartás a külföldi kollégák fejlesztésekért felelős munkatársaival
  • értékesítő kollégák oktatása, tájékoztatása az új termékekről, piaci trendekről
  • részvétel a termékekhez kapcsolódó kereskedelmi és marketing tervezés folyamataiban
  • a termékfejlesztés gyakorlati érvényesítéséhez szükséges mindenkori feladatok ellátása és támogatása, fejlesztési projektekben történő aktív részvétel
  • fejlesztési adatbázisok kezelése, receptúrák, egyéb kapcsolódó dokumentumok naprakészen tartása
  • termékek folyamatos gondozása, optimalizálása az aktuális piaci igényeknek megfelelően
  • termékspecifikáció, deklaráció készítése a hatályos jogszabályoknak megfelelően
  • marketing munkákhoz kapcsolódó, gyakorlati feladatok elvégzése
  • technológiai utasítások, anyagnormák elkészítése, folyamatos karbantartása
  • a technolóigai műveleti utasítások betartásának és a felhasznált anyagok minőségének folyamatos ellenőrzése
  • új termékek gyártásához szükséges utasítások elkészítése, a gyártási műveletek betanítása, az utasításban foglaltak betartásának ellenőrzése
  • folyamatosan figyelemmel kíséri az élelmiszerekre vonatkozó hatósági és törvényi előírásokat, jogszabályokat, a versenytársak új termékeit és technológiáit

Elvárások:

  • élelmiszeripari végzettség
  • aktív angol nyelvtudás
  • gyakorlott MS Office felhasználó
  • élelmiszeripari jogszabályok, előírások ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • jó szervezőkészség és terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér
  • változatos, mozgalmas feladatok

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Nyírgelse és Nyírbátor

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.