Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Magyarország egyik piacvezető pénzintézeteként - országosan több mint 4000 munkatársunkkal - legfontosabb célunk, hogy partnereink pénzügyi igényeire a legmegfelelőbb megoldásokat kínáljuk mind a lakossági szolgáltatások terén, mind a vállalati szegmensben. Ezért fejlesztjük folyamatosan termékeinket és szolgáltatásainkat. Országszerte 210 lakossági fiókot működtetünk, és mintegy 1 millió lakossági, kkv és vállalati ügyfélnek kínálunk banki és biztosítási megoldásokat. Bővebb információ itt található: www.kh.hu

termék- és folyamatmenedzser

Főbb feladatok, munkák:

  • befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos folyamatok fejlesztése, beleérteve a MIFID folyamatokat is
  • befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos applikációk és az értékpapír számlavezetési rendszer (Zeus) egyes funkcióinak fejlesztéséhez üzleti követelmények meghatározása
  • kötvény kibocsátási procedura lebonyolítása (K&H Kötvényprogram, zártkörű és „Third party” kötvény kibocsátások)
  • K&H jelzálog bankkal kapcsolatos teendők ellátása (jelzálog level kibocsátási procedurában való részvétel, lebonyolítás, folyamatszabályozás)
  • önkormányzati kötvény kibocsátási folyamatok fejlesztése, managelése
  • önkormányzati tőke és kamatfizetési esedékességek lebonyolítása
  • befektetési terméklapok rendszeres készítése
  • Folyamathatékonyság javítás, KPI-ok nyomonkövetése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • eredmény orientált személet
  • csapatmunka
  • minimum 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Termékfejlesztés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1095 Lechner Ödön fasor 9.

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: K&H Bank Zrt.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Termék- és folyamatmenedzser
  • Hirdető cég: K&H Bank Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos folyamatok fejlesztése, beleérteve a MIFID folyamatokat is befektetési szolgáltatásokkal kapcsolatos applikációk és az értékpapír számlavezetési rendszer (Zeus) egyes funkcióinak fejlesztéséhez üzleti követelmények meghatározása kötvény kibocsátási procedura lebonyolítása (K&H Kötvényprogram, zártkörű és „Third party” kötvény kibocsátások) K&H jelzálog bankkal kapcsolatos teendők ellátása (jelzálog level kibocsátási procedurában való részvétel, lebonyolítás, folyamatszabályozás) önkormányzati kötvény kibocsátási folyamatok fejlesztése, managelése önkormányzati tőke és kamatfizetési esedékességek lebonyolítása befektetési terméklapok rendszeres készítése Folyamathatékonyság javítás, KPI-ok nyomonkövetése.
  • Elvárások: eredmény orientált személet csapatmunka minimum 3-5 év tapasztalat hasonló munkakörben tárgyalóképes angol nyelvismeret, szóban és írásban egyaránt
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-10-06