Működési kockázatkezelő

  • Cég neve

    NN Biztosító Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Budapest

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Szeretnél részt venni új nem-élet üzletágunk folyamatainak kialakításában együttműködve az üzleti területekkel? Jól ismered a biztosítási szektort? Tudod, hogy milyen egy jól működő integrált kockázatelemzési rendszer? Csatlakozz csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Proaktív részvétel a kockázatkezelési rendszer működtetésében, a rendszer fejlesztésére javaslattétel. A hatékony kockázatkezelési keretrendszer fejlesztésében, az ahhoz kapcsoló jelentés elkészítésében aktív részvétel;
  • Részvétel a Szolvencia II megfelelőséget biztosító folyamatokban;
  • Kockázati monitoringok, kockázatértékelések támogatása, audit-monitoring során keletkező pontok utánkövetése;
  • Az üzletmenetfolytonossághoz kapcsolódó, működési kockázatkezelési területhez tartozó feladatok ellátása a vonatkozó szabályzatokban foglaltak szerint;
  • Fizikai biztonsággal kapcsolatos kockázatkezelői feladatok ellátása a vonatkozó szabályzatoknak megfelelően;
  • A kockázati bizottságok munkájának támogatása elemző, döntéstámogató anyagok készítésével;
  • Részvétel a működési kockázatkezelés területhez tartozó riportok elkészítésében, elemzésekben;
  • A Head Office működési kockázatkezelési területtel való kapcsolattartás, az onnan érkező elvárások teljesítésének támogatása.

Ami nekünk számít:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Legalább 3-5 év tapasztalat működési kockázatkezelés, compliance vagy belső ellenőrzés területen;
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt.

Ami neked számít:

  • Hogy a munkád legnagyobb részét egy pörgős feladatkörben, az üzleti területekkel való egyeztetéssel tölthesd;
  • Hogy érdekes szakmai kihívásokat oldj meg a napi munkáddal;
  • Hogy széleskörű rálátást nyerj az üzletre és tudd, hogy mi történik a cégnél;
  • Hogy a napi feladatokat egy jó hangulatú, összetartó csapatban végezhesd;
  • Hogy önállóan és csapatban egyaránt alkothass;
  • Hogy munkádat rugalmas időbeosztásban végezheted.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, várjuk jelentkezésed Karrier Portálunkon keresztül önéletrajzod csatolásával, melyet követően rövidesen felvesszük Veled a kapcsolatot. Az interjúk igényeid alapján online vagy személyesen kerülnek megszervezésre, kollégáinknak biztosított rugalmas munkavégzést figyelembe véve.
  • Nem egy új munkatársat keresünk, hanem Téged!