A SPAR Magyarország Kereskedelmi Kft. 28 éve van jelen a magyar élelmiszer- kereskedelmi piacon, és ez alatt az idő alatt Magyarország egyik meghatározó, országos élelmiszer és napi cikk kereskedelmi láncává vált. Az ország egyik vezető kiskereskedelmi láncaként a SPAR sikerének egyik kulcsa a dolgozóiban rejlik, akiknek szociális biztonságot, versenyképes jövedelmet, színvonalas munkakörülményeket nyújt lelkiismeretes munkájuk elismeréseként.
Legyél te is kollégánk és dolgozz velünk egy családias vállalatnál!

Tehergépkocsi vezetőket

keresünk kiemelkedő feltételekkel Logisztikai Központunkba Bicskére!

Amit kínálunk:

  • Akár azonnali, bejelentett hosszú távú munkalehetőséget
  • Kulturált munkakörülményeket
  • Alapbért + magas béren kívüli juttatásokat
  • Rugalmas műszakbeosztást

Feladatok:

  • Tehergépkocsi áruval való meg –illetve lerakása
  • Üzletek részére árukiszállítás
  • Üzletekből göngyöleg és visszáru szállítása
  • Áruval, rakománnyal kapcsolatos dokumentumok kezelése
  • Menetokmányok, tehergépkocsi átadás-átvételi jegyzőkönyv vezetése

  • C + E kategóriás jogosítvánnyal, GKI és digitális gépjárművezetői kártyával rendelkezel illetve PÁV3 vizsgával

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2060 Bicske

Amennyiben a kiírt feltételeknek megfelelsz és felkeltettük érdeklődésedet, magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a JELENTKEZEM gombra kattintva várjuk.