Éjszakás gépjárművezető „B” kategóriás jogosítvánnyal

  • Cég neve

    Unix Autó Kft.

  • Munkavégzés helye

    Budapest, IX. kerület

  • Fizetés

    Bruttó 525e Ft havi bér
    Számolja ki a nettó fizetést bérkalkulátorunkkal! Bérkalkulátor

    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Általános iskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Az Unix Autó Kft. a hazai autóalkatrész kereskedelem piacvezető vállalata. Három országban közel 3000 munkatársunkkal együtt szolgáljuk ki nagykereskedelmi Partnereinket és Vásárlóinkat mintegy 170 kirendeltségen. Több évtizedes sikeres működésünk eredményeként 2016-ban megkaptuk az „Év Magyar Vállalata” elismerést, valamint a Forbes gazdasági magazin évek óta a „100 legnagyobb magyar vállalat” élmezőnyében tart minket számon.

Te is szeretnél a jelen helyzetben is egy stabilan működő és folyamatosan növekvő cégnél sikereket elérni? Jelentkezz hozzánk!

Átlagos havi bruttó bér: 525.000 Ft

Indulás/érkezés: Budapest - Logisztikai központ IX. kerület

Amit neked kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, melynek elemei a fix alapbér, 30% műszakpótlék, napi prémium (Átlagbér bruttó 525.000.Ft)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből
  • Mobiltelefon saját használatra a próbaidő után
  • Korrekt, stabil és teljes mértékben legálismunkafeltételeket biztosítunk
  • Előre kiszámítható időbeosztás
  • Jó hangulatú légkör
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

A Te feladataid lesznek:

  • Az Unix Autó raktárai között a termékek pontos és sérülésmentes szállítása
  • Budapestről indulás, fix belföldi útvonalak
  • A termékek fel és lepakolása, áruátvételadminisztrációja
  • Göngyöleg, visszáru kezelése
  • Napi adminisztráció elvégzése
  • Állandó éjszakai munkavégzés

Elvárások:

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Minimum 1 éves gépkocsivezetői, sofőri gyakorlat
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Országos és budapesti helyismeret
  • Rugalmasság, megbízhatóság, felelősségtudatosság

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

LÉPJ A KÖVETKEZŐ SZINTRE VELÜNK, CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ.

Fényképes önéletrajzod a "Jelentkezés" gombra kattintva töltheted fel.