Harman Professional Kft.

A HARMAN különböző technikai megoldások széles termékpalettáját tervezi és gyártja az autóipar, a szórakoztató elektronikai ipar és más vállalatok számára világszerte, beleértve a connected car rendszereket, audio és vizuális termékeket, vállalati automatizálási megoldásokat és egyéb infokommunikációs megoldásokat (Internet of Things).

A vállalat vezető világmárkái többek között az AKG®, Harman Kardon®, Infinity ®, JBL®, Lexicon®, Mark Levinson® és Revel® - termékeinket zenerajongók, valamint zenészek csodálják és használják világszerte, ahol csak fellépnek. Az utakon több mint 25 millió személygépjármű rendelkezik a HARMAN audio és infotainment rendszereivel.

A szoftver megoldásaink több milliárd mobil eszközön és rendszeren futnak, amelyek minden platformon biztonságosan összekapcsolhatók – a munkahelytől az otthonokig és az autóktól a mobiltelefonokig. A HARMAN munkatársainak száma Amerikában, Európában és Ázsiában összességében több mint 30.000 fő. A vállalat a Samsung Electronics teljes tulajdonú leányvállalata.

Pécsi gyárunkba keressük új kollegánkat a következő munkakörbe:

Technikai támogató mérnök

Pozícióösszegzés:

A Technikai támogató mérnök elsődlegesen biztosítja az eladás utáni technikai támogatást minden Harman Pro termékre – ezen felül specializált egy közösen elfogadott specifikus termék környezetre. Továbbá hozzájárul a vállalat érdekeinek érvényesítéséhez a rendszerek bevezetőinek, a disztribútoroknak és a végfelhasználóknak nyújtott támogatás valamint termékproblémák elhárítása során.

Főbb feladatok, munkák:

  • Támogatja a Harman Pro üzletágat az üzleti vezetők által megkövetelt célok és stratégiák elérésében
  • Biztosítja, hogy a Technical Support Service-hez beérkező hívások és megkeresések a globális mutatószámok alapján időben, hatékonyan és hozzá értő módon kerülnek megválaszolásra
  • Biztosítja a Harman Pro összes termékének hatékony, értékesítés utáni technikai támogatását az EMEA-n belüli összes belső és külső ügyfél számára - különös tekintettel a Studer/Soundcraft és az AKG termékekre
  • Távolról technikai támogatást nyújt a rendszerkivitelezőknek vagy a disztribúciós partnereknek
  • Megkönnyíti a telepítést és képzést biztosít mind külső helyszínen, mind a pécsi irodában. Szükség esetén Demo konzolok előkészítése.
  • Visszajelzést nyújt a vállalatnak a termékek korlátairól, hibáiról és a vevő aggályairól, amelyek befolyásolják az értékesítési lehetőségeket.
  • Kommunikáció a helyi és az EMEA vezetőséggel a támogató ügyek naprakész állapotára vonatkozóan.
  • Biztosítja a Technical Support magas színvonalát azáltal, hogy megbizonyosodik arról, hogy a rendszerkivitelező partnerek technikai kompetenciája eléri az elvárt szintet, az esetlegesen tapasztalt hiányosságokat riportolja.
  • Gondoskodik arról, hogy a rendszerkivitelezők, a disztribútorok és a végfelhasználók teljes mértékben tisztában legyenek a termékskálával és kiegészítőkkel, valamint technikailag kompetensek a termékekkel kapcsolatban.
  • Megérti és alkalmazkodik a mutatószámokhoz (KPIs - kulcs folyamat indikátorokhoz, SLAs – Támogatási szerződések), amelyek figyelemmel kísérik a technikai támogatás és partnereink által nyújtott szolgáltatások teljesítményét és minőségét
  • Szükség esetén együttműködik az applikációs mérnök csapattal/csatornapartnerekkel és biztosítja számukra  a háttér tréning támogatást, amit a Training EMEA menedzser irányít
  • Elkészíti az elvárt dokumentációt, beleértve a műszaki kézikönyveket, a Fehér könyveket, a műszaki rajzokat és az esetleges ügyféllátogatásról szóló helyszíni beszámolókat, hogy elmélyítse és gazdagítsa a Harman Pro partnerei számára nyújtott megoldásaink és technikai ismereteink tárházát
  • Segítséget nyújt a pozitív PR generálásában, hogy támogassa a vállalat piaci vezető hírnevét, akár közvetlenül, akár az érintett ügyfelekkel együttműködve

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (német nyelvtudás előny)
  • Alapvető képzettséggel rendelkezik az elektronika vagy más releváns tárgyak területén, de tapasztalat alapján szerzett tudás is elfogadható
  • Jól érti az iparág egészét, különösképp a rendezvény/koncerthangosítás, a híradástechnika, az utómunka és a stúdiófelvételi ágazatokat tekintve
  • Átfogó ismerettel rendelkezik a kapcsolódó technológiát illetően
  • Bizonyított műszaki tapasztalattal rendelkezik, és képes demonstrálni a műszaki támogatásra való alkalmasságát
  • Technikai végzettség, szerviz/ügyfélszolgálati tapasztalattal
  • Önálló munkavégzés, megfelelő munka-etikával és fegyelemmel
  • A kereskedelmi alapon működő versenyszféra ismerete
  • Figyelem a részletekre
  • Kiváló kapcsolatépítési készség
  • Erős hálózati és referenciaépítő képesség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Karrier és fejlődési lehetőségek;
  • Folyamatos szakmai tréningek;
  • Dolgozói kedvezmény HARMAN (JBL®, HARMAN Kardon®) és Samsung termékekre.

Előnyben részesített képesítések és kívánt kompetenciák:

  • Eredmény központú: proaktív, célorientált megközelítés a döntéshozatalban
  • Csapatjátékos: tisztelet a kollégák felé; csapatok vezetése tisztasággal és elszámoltathatósággal
  • Változás orientált: képes alkalmazkodni a változó igényekhez és feltételekhez
  • Ügyfélközpontú: kivételes szolgáltatás és minőség biztosítása a külső és belső ügyfelek számára
  • Öntudatosság: felelősségvállalás a személyes fejlődésért és tevékenységekért

Jelentkezését bérigénnyel ellátott magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzának megküldésével a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.