NUTRI a.s.
A Nutri a.s. társaság szabadalmi rendszert alakított ki független tanácsadó irodák működtetésére egész Magyarország, Csehország és Szlovákia területén, speciális NUTRI FOOD PLAN táplálkozási és fogyás programok által a testsúlycsökkentés érdekében. Jelenleg, tanácsadó irodáink megsokszorozásával Magyarországon, álláslehetőséget kínálunk táplálkozási tanácsadók, asszisztensek, fitnesz trénerek, valamint nővérek és orvosok számára, egyéni vállalkozás útján.
Csatlakozzon hozzánk

NUTRI FOOD PLAN táplálkozási tanácsadó

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Testsúly optimalizálása túlsúlyos és elhízott pácienseiknél LCD és VLCD fogyás programok segítségével. Ezen programok kiegyensúlyozott NutriFood, különleges táplálkozási célokra szánt élelmiszerekből épülnek fel, amelyek akár az egész napi étrend helyettesítőjeként is szolgálhatnak.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Középfokú vagy felsőfokú végzettség
    • Vállalkozói engedély
    • Kliens-orientált hozzáállás
    • Jó kifejezőkészség
    • Számítógépes ismeretek (Office, Internet)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Érdeklődés az egészséges életmód iránt
    • Pozitív hozzáállás az emberi kapcsolatokhoz
    • Kiváló kommunikációs adottságok
    • Érdeklődés az új dolgok elsajátítása iránt
    • Jó stresszkezelő készség

Amit kínálunk:

    • szakmai képzés, tanúsítvány és speciális táplálkozási tanácsadói szakma
    • működő know-how és támogatás a gyakorlatba való belépéskor az Ön tanácsadó irodájában
    • rendszeres oktatás, iskolázások és tematikus workshop-ok a táplálkozás és egészséges életmód témakorében
    • teljeskörű marketing támogatás
    • támogatás saját marketingtevékenység esetén az Ön régiójában
    • egy fejlett cég stabilan működő háttere
    • figyelemre méltó jutalékrendszer

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Egészségügyi asszisztens
  • Egészségügyi szakember
  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Tulajdonosi
  • Vállalkozói, szerződéses

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető, Külföld

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Jelentkezési határidő:

2019. 10. 18.

Kérjük, jelentkezése után csatolja fényképes önéletrajzát.