Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Fejlesztői csapatunk bővítése miatt

Szofverfejlesztőt

keresünk székesfehérvári munkavégzéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfeleink részére új egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése
  • Meglévő rendszerek, adatbázisok adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség
  • Relációs adatbázis tervezési, alkalmazási ismeretek
  • MS SQL fejlesztői és adminisztrációs tapasztalatok
  • C# WinForms, ASP.NET, MVC programozási tapasztalatok
  • Középfokú angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kapcsolattartáshoz)
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Más programnyelvek és platformok ismerete (Visual Basic, Delphi, Java)
  • Gyártást támogató rendszerek ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, éves bónusz, cafeteria
  • Legújabb technológiák alkalmazása a projektekben
  • Hosszútávú, stabil, kreatív munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, 8000 Had út 1-3.

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődésed, fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzoddal jelentkezz.

Gemini-IT Magyarország Kft. H-8000. Székesfehérvár, Had u. 1-3.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szofverfejlesztő
  • Rövid pozíció név: Szofverfejlesztő
  • Hirdető cég: GEMINI-IT Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Fejér megye
  • Város: Székesfehérvár
  • Feladatok: Ügyfeleink részére új egyedi üzleti alkalmazások fejlesztése Meglévő rendszerek, adatbázisok adminisztrációja
  • Elvárások: Szakirányú felsőfokú informatikai végzettség Relációs adatbázis tervezési, alkalmazási ismeretek MS SQL fejlesztői és adminisztrációs tapasztalatok C# WinForms, ASP.NET, MVC programozási tapasztalatok Középfokú angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli kapcsolattartáshoz) Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség Önálló munkavégzés, precizitás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-19
Állás, munka még: GEMINI-IT Magyarország Kft.>