QB-Pharma Kft.
  • Magyarország vezető gyógyszeripari cégcsoportjának tagjaként a QB-Pharma Kft. informatikai szolgáltatást biztosít a hazai gyógyszertárak számára. A cég már 1989 óta létezik, azonban jelenleg dinamikusan bővülő stádiumban van, melyhez stabil háttér és lendületes, megújult kollektíva társul.
  • Munkatársat keresünk

    Szoftverfejlesztő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • a cég saját szofvereinek továbbfejlesztése, hibajavítása
      • kapcsolódó dokumentálási feladatok elvégzése
      • tervezési feladatok ellátása, fejlesztői dokumentációk elkészítése
      • mindennapos tevékenységből adódó problémák elhárítása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú szakirányú végzettség
      • Legalább 3 éves fejlesztői gyakorlat
      • Önálló, igényes munkavégzés, rendszerszemlélet
      • Rugalmas és nyitott attitűd, fejlett együttműködő készség
      • Webszerviz (WCF, SOAP, RESTful API)
      • jquery, bootstrap, js, HTML 5, CSS, ASP MVC .net, core
      • WPF, WinFormS, MSSQL, TSQL, TFS verziókezelő ismerete

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • react vagy angular fejlesztési tapasztalat
      • design és architecture patterns ismeret
      • Azure DevOps ismeret

    Amit kínálunk:

      • kellemes munkahelyi környezet
      • barátságos és nyitott csapat
      • versenyképes jövedelem
      • változatos szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
      • bejelentett főállású munkaviszony, tervezhető munkaidővel
      • stabil vállalati háttér

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1036 Budapest, Lajos utca 78.

    Amennyiben magadra ismersz és szeretnél a QB-Pharma munkatársa lenni, küldd el nekünk fényképes szakmai önéletrajzod.