Szoftverfejlesztő

CAE Healthcare Kft.

Veszprém

Ha a webes technológiákban otthonosan mozogsz, kreatív, folyamatos gondolkozásra késztető feladatokra és környezetre vágysz, és valóban változtatni akarsz a világon szoftverfejlesztőként, akkor köztünk a helyed!

Az egyik legizgalmasabb informatikai kihívás, a szimulációs technológia területén kínálunk megoldásokat partnereinknek az egészségügyi képzésben. Töretlenül fejlődünk, jelenleg több, mint 700 egyetemmel, tanulókórházzal állunk kapcsolatban világszerte.

Csatlakozz csapatunkhoz

szoftverfejlesztőként!

#js #ts #angular

Mitől leszel Te is Coding Ninja

  • amerikai orvosok vizsgáznak a termékkel, amit fejlesztesz
  • az orvos- és nővérképzés megújításában veszel részt
  • világszinten első oktatási szimulációs szoftvert fejlesztesz
  • multinacionális háttérrel egy összetartó, lelkes csapat tagja leszel Magyarországon

Hogyan működünk?

A szoftverfejlesztőink Scrum módszer alapján, 5-6 fős csapatokban dolgoznak. Két hetes sprintekben, gyors iterációkkal, a folyamatosan változó környezetre reagálva a legmodernebb technológiák felhasználásával.

Mivel/Hogyan dolgozunk?

  • te választhatod ki fejlesztői környezeted (mac / windows / linux)
  • Azure Devops és Git repókat használunk
  • minden kódunk alapos code review-n megy át
  • “Don’t send a human to a job for a robot” - Quality, build és deployment pipeline-okat használunk

Amit ehhez biztosítani tudunk

  • Kihívásokkal teli feladatok az egészségügyhöz kapcsolódó szimulációs szoftverek területén
  • Lehetőség a saját ötleteid megvalósítására
  • Hosszú távú fejlődés

Feladatok:

  • Felhőalapú webes alkalmazás frontend fejlesztése
  • Részvétel a tervezési folyamatokban
  • Más fejlesztői csoportokkal való szoros kapcsolattartás
  • Hibajavítás
  • Közös ötletelés

Elvárások:

  • Proaktív, elhivatott és lelkes fejlesztő
  • Csapatjátékos vagy és a távmunka se jelent problémát
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (BSc)
  • 2-3 év fejlesztői tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismeretek

Ezeket feltétlen ismerned kell:

  • JavaScript / TypeScript / Angular
  • HTML/SASS
  • Git
  • Clean Code

Ezeket jó, ha ismered:

  • RxJS (reaktív programozás)
  • NgRx / Redux
  • CI/CD
  • Docker
  • OWASP practices

Amit nyújtunk a versenyképes fizetés mellé

  • kis létszámú iroda, lapos szervezeti hierarchia, összetartó csapat
  • részben otthoni munkavégzés
  • modern, fancy office: állítható magasságú asztalok, ergonomikus székek és lézerkardok
  • nemzetközi projektekben való részvétel
  • hozzáférés több ezer online kurzushoz a LinkedIn Learning felületén
  • ingyenes online nyelvoktatás
  • SZÉP-kártya juttatás: havi nettó 30.000 Ft
  • kiemelt napi munkába-járási támogatás (nettó 40 Ft/km)
  • ingyenes parkoló
  • belvárosi irodánk könnyen megközelíthető a város bármely pontjáról - járhatsz akár biciklivel is (tároló, zuhanyzó biztosított)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
Veszprém