Légy tagja dinamikusan fejlődő egyedi célgép gyártással foglalkozó cégünk csapatának

SZERVIZVEZETŐ

munkakörben!

FŐBB FELADATOK:

  • Szerviz folyamatok kialakítása, működtetése és folyamatos fejlesztése
  • Szervizcsapat irányítása
  • Belső szerviz standardok kidolgozása
  • Operatív, szervezési teendők ellátása
  • Transmoduls Kft. szerviz alvállalkozóinak menedzselése
  • Kapcsolattartás a vevői karbantartással
  • Gépállapotok elemzése szerződött vevőknél
  • Karbantartási tervek készítése a Transmoduls gépeire vonatkozóan
  • Kötelező riportok, kalkulációk elkészítése a felsővezetés részére

ELVÁRÁSAINK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (BSC/MSC)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Karbantartási, szervizelési területen szerzett minimum 5 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (MS Office – Outlook, Excel, Word)
  • Jó kommunikációs és vezetői készség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Önállóság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes fizetést folyamatosan bővülő cafetéria elemekkel-sportolással, SZÉP kártyával, egészségügyi szűrővizsgálatokkal
  • Szakmai fejlődési, képzési lehetőséget
  • Modern, tiszta munkakörnyezetet
  • Stabil munkahelyet töretlenül fejlődő cégünknél
  • Csapatépítő tréningeket

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

    Transmoduls Kft. – Veszprém és egyéb partnercégek telephelye

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Műszakvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Veszprém

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.