Hemmersbach Hungary Kft.
Rólunk...Globális informatikai szolgáltató, 40 leányvállalattal, több, mint 4000 állandó alkalmazottal világszerte több, mint 190 országban.
We are looking for a new colleague to the following position:

Szervízmérnök - IT Field Engineer

Főbb feladatok, munkák:

    Országos kiterjedésű ügyfélkörrel rendelkező partnerünk számára Szervízmérnök munkatársat keresünk, informatikai karbantartó/támogató feladatok elletására.

    Feladatkörök:

    • Hardware break-fix, installációs és start-up szolgáltatás nyújtása ügyfeleinknek, országos szinten
    • A telepített rendszerek kezelése és felügyelete, hibaelhárítása
    • Operációs rendszerek, alkalmazásszoftverek és rendszerkezelő eszközök telepítése, konfigurálása, tesztelése és karbantartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az alábbi tapasztalatokkal rendelkező szakember jelentkezését várjuk:

    • IT infrasturktura tervezezés, kezelés dokumentálás
    • 3-5 év tapasztalat adatközponti környezetben
    • A HPE hardver termékcsaládjainak ismerete
    • Tapasztalat szerver, hálózati és tároló eszközök területén, éles környezetben. Ezen eszközök menedzselésében, monitorozásában, kapacitás és performancia tervezésében szerzett tapasztalat
    • Windows Server AD és virtualizációs megoldások alapos ismerete
    • Kiváló hibaelhárítási készség (Hardware, SW) továbbá rendszermigráció, telepítések és tesztelések valamint ezen feladatok tervezésében és dokumentálásában szerzett tapasztalat
    • Microsoft Certified System Engineer (MCSE) tanúsítvány előnyt jelent
    • Folyékony angol nyelvtudás
    • Kiváló kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Amit ajánlunk:

    • Biztos munkahely egy gyorsan növekvő nemzetközi vállalatnál
    • Változatos projektek
    • Kiváló csapatszellem és jó munkakörnyezet, barátságos közegben
    • Közvetlen és nyílt kommunikáció csapaton belül és a menedzsment felé
    • Humánerőforrás-fejlesztési programunk kiváló lehetőséget nyújt a szakmai és személyes fejlődésre
    • Mentor program az új alkalmazottak gyors beilleszkedésének elősegítésére
    • Megvalósítási lehetőséget biztosítunk az új ötleteknek és javaslatoknak, a gyors és eredményes fejlődés érdekében
    • A legmagasabb szakmai szintű rendszerek elérhetősége Magyarország piacvezető vállalatainak adatközpontjaiban

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Anyanyelvi szint

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Egyéb juttatások:

étkezési jegy, céges autó, mobiltelefon

Jelentkezési határidő:

2019. 08. 30.

Please send your cv in English