Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Budapesti elektronikai szerviz stratégiai látásmódú, tapasztalt felsővezető munkatársat keres kulcspozícióba.

SZERVIZIGAZGATÓ

Feladatok:

  • a szerviz mindennapjainak irányítása a nagyszerűen felkészült középvezetői gárda révén,
  • folyamatfejlesztés,
  • stratégia-alkotásban való részvétel,
  • új szolgáltatások, partneri együttműködések indításának menedzselése,
  • más területekkel (raktár, minőségellenőrzés, teszt stb.) való együttműködés javítása,
  • ISO és gyártói auditok levezénylése,
  • műszaki berendezések beszerzése.

Elvárások:

  • legalább néhány év tapasztalat szerviz vezetésében,
  • nemzetközi gyártók folyamatainak és gondolkodásmódjának ismerete,
  • releváns végzettség,
  • angolnyelv-tudás,
  • elkötelezettség a folyamatos fejlesztés iránt,
  • kooperatív, konstruktív hozzáállás.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Termelésirányítás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezését, esetleges kérdéseit kérjük, küldje el a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Szervizigazgató
  • Rövid pozíció név: Szervizvezető
  • Hirdető cég: Fodor Human Resources Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: a szerviz mindennapjainak irányítása a nagyszerűen felkészült középvezetői gárda révén, folyamatfejlesztés, stratégia-alkotásban való részvétel, új szolgáltatások, partneri együttműködések indításának menedzselése, más területekkel (raktár, minőségellenőrzés, teszt stb.) való együttműködés javítása, ISO és gyártói auditok levezénylése, műszaki berendezések beszerzése.
  • Elvárások: legalább néhány év tapasztalat szerviz vezetésében, nemzetközi gyártók folyamatainak és gondolkodásmódjának ismerete, releváns végzettség, angolnyelv-tudás, elkötelezettség a folyamatos fejlesztés iránt, kooperatív, konstruktív hozzáállás.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-12
Állás, munka még: Fodor Human Resources Kft.>