BIT-FORCE KFT
Széfek, páncélszekrények kereskedelmével és országos szervizelésével foglalkozó vállalkozás.

Szerviz technikus

Főbb feladatok, munkák:

  • széfek, páncélszekrények eseti hibaelhárítása, javításA
  • széfek, páncélszerkények ütemezett karbantartása
  • üzembe helyezés, kezelői oktatás elvégzése
  • részvétel a szállítási feladatok teljesítésében

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves tapasztalat

    középfokú elektroműszerész képesítés és gyakorlat

  • erkölcsi bizonyítvány
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • páncélszekrények szervizelésében szerzett gyakorla
  • biztonságtechnikai szerelői képesítés
  • személy-, vagyonvédelmi és magánnyomozói kamarai tagság

Amit kínálunk:

  • speciális szakismeret
  • változatos munkafeladatok
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • méltányos kompenzáció
  • hosszú távú foglalkoztatottság
  • kultúrált munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XVI. kerület Újszász u. 43.

Egyéb juttatások:

mobiltelefon, szakmai tréningek

A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja pályázati anyagát: fizetési igényt tartalmazó magyar nyelvű fényképes önéletrajz, kísérőlevél,

ha van: biztonságtechnikai szerelői és kamarai tagsági igazolvány másolata