Szervezetfejlesztési szakértő

  • Cég neve

    GYSEV Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Sopron

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

  • A szervezetfejlesztési tervek kialakítása és végrehajtása,
  • Szervezetfejlesztési projektek kidolgozása, menedzselése,
  • Szervezetfejlesztési projektekhez kapcsolódó kommunikációs tervek összeállítása, kidolgozása,
  • Szervezetfejlesztési projektek, képzések műszaki tartalmainak összeállítása, kapcsolattartás külső partnerekkel,
  • Vállalati HR kommunikációs stratégia kialakítása és működtetése együttműködve a társszakterületekkel,
  • Employer branding terv kialakítása és kivitelezése (pl. belső kommunikációs anyagok, plakátok, intranet, social media kampányok és tartalmak gyártása és kezelése együttműködve a társszakterületekkel),
  • Vállalati CSR kialakításában való aktív részvétel, programok, rendezvények önálló szervezése és menedzselése

Elvárások

  • Felsőfokú állami végzettség HR/szervezetfejlesztés/kommunikáció területen,
  • 3-5 év releváns munkatapasztalat,
  • Erős felhasználói számítógépes ismeretek,
  • Stratégiai látásmód és rendszerszemlélet,
  • Kiváló megfigyelő, mintafelismerő képesség,
  • Kiváló problémamegoldó képesség,
  • Önálló, proaktív munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Kreativitás,
  • Jó szervezőképesség.

Előnyt jelent

  • Szervezetfejlesztési, tréneri tapasztalat
  • Projektmenedzsment végzettség, tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Középfokú idegennyelv-ismeret

Céginformáció

Képes komplex rendszereket átlátni és összefüggésekben gondolkodni? Rugalmasan és gyorsan tud tanulni és alkalmazkodni változatos helyzetekhez? Könnyen megtalálja a közös hangot szinte bárkivel? Tisztességes, kiszámítható munkahelyre vágyik, ahol van lehetősége a személyes fejlődésre, tanulásra? Jelentkezzen a GYSEV Zrt.-hez! Új munkatásunkat keressük, határozott időre, 2 évre. A munkakör célja: A GYSEV Zrt. működésének támogatása az üzleti céljai elérése és hosszú távon is sikeres működésének biztosítása érdekében elsősorban a szervezeti kultúra formálásával, a szervezet önfejlesztési, tanulási képességének javításával, másodsorban a folyamatok és rendszerek optimalizálásával. Ennek érdekében változatos szervezetfejlesztési projektek, kampányok tervezése és megvalósítása.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

AMI A PÁLYÁZATHOZ SZÜKSÉGES

  • Magyar nyelvű önéletrajz, illetve motivációs levél.