Szervezetfejlesztési szakértő(Budapest)

  • Cég neve

    BÁRDI AUTÓ ZRT.

  • Munkavégzés helye

    1089 Budapest, Orczy út 44-46.

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Nem csak a több, mint 100 éves múltunkra tekintünk vissza büszkén, de a legfrissebb autóipari trendekben is naprakészen tartjuk tudásunkat. Kiemelkedő stabilitásunk alapját a folyamatos fejlesztéseink adják és hogy munkatársaink szakértő módon támogatják közös céljaink elérését. Ezek megvalósításában kulcsszereplő lesz Szervezetfejlesztési szakértőnk, aki a változó környezethez való alkalmazkodásban támogatja csapatunkat.

Feladataid lennének:

  • A szervezet teljes körű átvilágítása (folyamatok, struktúra, munkavégzési rendszerek, belső kommunikáció)
  • Felmérések megvalósítása – személyes, kérdőíves, célzott és általános felmérésekkel
  • A felmérések eredményeinek kiértékelése és azok alapján fejlesztési tervek elkészítése
  • A fejlesztési irányok meghatározása
  • A fejlesztési tervek megvalósításához szükséges folyamatok és szervezeti feltételek megtervezése, kialakítása
  • A fejlesztések megvalósítása az egyeztetett tervek alapján – szükség esetén azok időközi korrigálásával
  • A felmérések alapján a meglévő rendszerek fejlesztése, átalakítása és a szükséges új rendszerek kialakítása – motivációs rendszerek, visszajelzési rendszerek, tervezési rendszerek stb.
  • A belső kommunikációs rendszer fejlesztése
  • A fejlesztések globális trendek figyelembevételével és online eszközök bevonásával történő megvalósítása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú végzettséggel (HR, szervezetfejlesztés, szervezet pszichológia, vagy egyéb releváns végzettség) rendelkezel;
  • Minimum 5 év szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalatod van;
  • Legalább 2 év releváns menedzseri tapasztalatot is szereztél,
  • Nagy létszámú (500+) szervezetek fejlesztésében is van már tapasztalatod;
  • Stratégiai gondolkodással és látásmóddal rendelkezel;
  • Dinamikus, kreatív, megoldás-orientált személyiség vagy;
  • Kiemelkedő a szervező és kommunikációs készséged
  • Rendelkezel magas szintű MS Office felhasználói ismeretekkel

Előny:

  • Kereskedelmi szektorban szerzett tapasztalat;
  • Tanácsadói tapasztalat.

Amit nyújtunk neked:

  • Versenyképes bérezés és munkaeszközök;
  • Stabil munkaadói háttér;
  • Igényes munkakörnyezet a legújabb trendek, technológiák érvényesülésével;
  • Kihívásokkal teli csapatmunka, professzionális szakembergárdával;
  • Magas szakmai színvonalú, változatos és kreatív feladatok;
  • Modern, minőségi munkakörülmények.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés

Ne habozz, pályázz hozzánk még ma!
Az önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva töltheted fel.