Viador Átrium Vagyonkezelő Kft. logo

Szervezet- és folyamatfejlesztő munkatárs

  • Cég neve

    Viador Átrium Vagyonkezelő Kft.

  • Munkavégzés helye

    1143 Budapest, Gizella út 51.

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Részmunkaidő
  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 5-10 év tapasztalat
    • Főiskola

Állás leírása

Feladatok

Dinamikusan fejlődő csapatunkba Szervezet- és Folyamatfejlesztő munkatársat keresünk!

Több mint 15 éve működő, folyamatosan fejlődő vállalatként keressük azt az agilis munkatársunkat, aki segít abban, hogy a fejlődés és a bővülés kihívásaihoz minél gyorsabban alkalmazkodjunk. Célunk, hogy a folyamataink minél jobban támogassák a működésünket, akár változtatások, akár új folyamatok bevezetésével. Keresünk Téged, ha képes vagy, nem csak egy rendszeren belül átlátni az összefüggéseket, hanem azokat egy egész cégcsoport működésébe is bele tudod illeszteni.

Feladatok

  • A vállalatok és a cégcsoport struktúrájának megismerése, folyamatok átvilágítása.
  • Rendszer bevezetési, folyamatfejlesztési, üzleti stratégiai projektek önálló vezetése és lebonyolítása.
  • Meglévő folyamatok fejlesztési igényeinek felmérése, kivitelezése és dokumentálása.
  • Új folyamatok bevezetésének támogatása, a folyamatot leíró dokumentációval, oktatással.
  • Rövid és középtávon az új folyamat működésének, betartásának nyomon követése.
  • Ellenőrzési munka során beazonosított eltérések részletes feltárása, megoldási javaslatok készítése.
  • A projektcsapat megfelelő koordinálása, motiválása, folyamatos informálása, feladatok határidőre történő szállításának betartása.
  • A cég digitalizációs törekvéseiben való aktív részvétel. Úgy, mint: digitalizálni és automatizálni a szükséges területeket, ezek megtervezése, előkészítése, vezetése.
  • Folyamatfejlesztéshez kapcsolódó KPI-ok összeállítása, mérése.
  • A stratégiai üzleti tervben szereplő célok megvalósítása a fent említett feladatok mentén.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Folyamatfejlesztés terén szereztél már 5-6 éves tapasztalatot, kis – és középvállalkozásnál szerzett tapasztalat kifejezetten előnyös a számunkra,
  • Átlátod a komplexebb rendszereket, problémákat valamint az összefüggéseket,
  • Jártas vagy folyamatok feltérképezésében, javításában, automatizálásában,
  • Önállóan végzed a Rád bízott feladatokat,
  • Képes vagy különböző érdekek mentén megtalálni, a mindenki számára legjobb megoldást,
  • Jól kezeled a különböző területek érdekütközéseit a megfelelő megoldás megtalálása érdekében,
  • Képes vagy másokat motiválni, személyiségeddel megnyitni a zárt kapukat,
  • Strukturált gondolkodásmód jellemez, képes vagy jól tömöríteni az információt, gyorsan átlátni a problémákat és jól irányzott kérdésekkel megtalálni azokra a megoldást.

Amit kínálunk

  • Rész- vagy teljes munkaidős együttműködésre is nyitottak vagyunk
  • Rugalmas munkaidőt és hibrid munkavégzést biztosítunk
  • Nálunk nem a mennyiség, hanem a minőség az elsődleges
  • Tanulási, szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk
  • Családbarát munkahely vagyunk

Céginformáció

Kik vagyunk?
A Viador Átrium Csoport 2008 óta meghatározó szereplője az építőipari piacnak. Számos kereskedelmi, logisztikai, irodaépületben, de akár egészségügyi vagy oktatási intézményben találkozhattál már a munkánkkal. Az irodánk által nyújtott szolgáltatások az építészeti tervezés mellett a projektmenedzseri, műszaki ellenőri, épületgépészeti, épületvillamossági igényeket is lefedik.

Cégünk az elmúlt években számos rangos szakmai elismerést kapott; Építőipari Nívódíjjal jutalmazták projektmenedzsereinket, nyertünk Év irodája díjat nagyvállalati kategóriában, illetve a BIGSEE nemzetközi megmérettetésen Architecture Award-dal ismerték el az egyik projektünket.

A "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk az önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével.