A jelenleg Közép-Európában a használtautó kereskedelem piacvezetőjeként számon tartott, közel 25 éve alakult, valamint a prágai központ mellett számos közép- és kelet-európai telephellyel rendelkező AAA AUTO csoport magyarországi leányvállalata

SZEMÉLYGÉPKOCSI-ELŐKÉSZÍTŐ

munkakörbe munkatársat keres FÓTI és az újonnan nyílt BUDAÖRSI telephelyére.

Főbb feladatok:

  • kézi autómosás, gépi autómosó kezelése,
  • autóápolás, autók tisztasági felkészítése az értékesítéshez;
  • autók parkolása a telephelyen;
  • esetenként ügyfelek szállítása (sofőrszolgálat);
  • épület-üzemeltetéssel, telephelyrendezéssel kapcsolatos feladatok.

Elvárások:

  • min. általános iskolai végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • csapatban való együttműködési képesség;
  • megbízhatóság, rugalmasság;
  • 12 órás munkavégzés (8:00-20:00) munkaidőkeretben, viszont 1 hónapban csak 15 napot kell dolgozni

Amit kínálunk:

  • versenyképes, teljesítményarányos jövedelem, akár bruttó 360.000 Ft;
  • dinamikus csapat, stabil és folyamatosan fejlődő cégcsoport;
  • kiszámítható munkahely és előrelépési lehetőség;
  • rugalmas beosztás;
  • szükség esetén szállást tudunk biztosítani.

  • 2151 Fót Fehérkő utca 1. (Budapest M3 kivezető, fóti Auchan áruház mellett)
  • Valamint Budaörs, Sport utca 6. (Budapest M1-M7 kivezető, budaörsi Auchan áruház mellett)

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Takarítás, Tisztítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Személyszállító, Gépkocsivezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Fót / Budaörs

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.