TRANS-PACK Kft.
Csatlakozzon hozzánk

Szegedi Depóvezető

pozícióba!
A Trans-Pack Logisztika Kft. 1998 óta működő, magyar magántulajdonban lévő sikeres és stabil logisztikai vállalkozás. Fő tevékenységünk a belföldi gyűjtő- és direktszállítmányozás, valamint raktárlogisztika. Dinamikus fejlődésünknek köszönhetően új szegedi logisztikai csapatunkba keresünk DEPÓVEZETŐ kollégát.

Főbb feladatok, munkák:

A Depóvezető fő feladata az újonnan nyíló szegedi depónk terítő-és gyűjtőfuvarozáshoz kapcsolódó napi feladatainak megszervezése a vállalt határidőben és minőségben költséghatékonyan, a depó teljes körű működtetése, a hozzá tartozó sofőrök és adminisztratív kollégák betanítása, képzése, motiválása és ellenőrzése (kb 26 fő), eredményes kapcsolattartás a Megbízókkal és a központtal, egyéb vidéki depókkal a meghatározott céloknak megfelelően.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • min. középfokú végzettség műszaki/logisztikai területen
  • min. 2-3 év vezetői, csoportvezetői tapasztalat logisztikai, szállítmányozási területen (ideálisan belföldi gyűjtő fuvarozásban),
  • vezetői elhivatottság, jó kommunikációs képesség
  • helyi kapcsolatrendszer, helyismeret
  • Jó referencia az előző munkahelyektől
  • tanulási hajlandóság, a feladatok sikeres elvégzéséhez szükséges kompetenciák és hozzáállás
  • Excel, Word, internet felhasználói szintű ismerete (Excel kiemelten)
  • B kategóriás jogosítvány, C kategória előny

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdést
  • Komplex betanulási programot, támogatást a próbaidő alatt és a továbbiakban is
  • versenyképes fizetést
  • minőségi munkaeszközöket (Laptop, céges telefon)
  • vezetői pozíciót és önállóságot
  • hosszú távú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő stabil cégnél
  • pörgést, változatos feladatokat, hiszen a logisztika sohasem alszik

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Logisztikus, Fuvarszervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

6728 Szeged, » Szeged

Ha a fentiek felkeltették érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát és bérigényét a megadott e-mail címre.