Számlázási Ügyfélszolgálati Ügyintéző (Szeged)

  • Cég neve

    Yettel Magyarország Zrt.

  • Munkavégzés helye

    Szeged

  • Fizetés

    Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Cafeteria

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Mobiltelefon
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • Nem kell tapasztalat
    • Középiskola

Téged keresünk, ha a magyar piac egyik vezető telekommunikációs vállalatánál szeretnél dolgozni, amely a technológia által igazi egyensúlyt nyújt ügyfeleinek. Tedd meg az első lépést, hozd inspiráló ötleteidet és légy az összetartó és profi ügyfélszolgálati csapatunk tagja!

Légy kíváncsi, vállalj felelősséget, végezd szenvedéllyel a munkádat és nyiss a fejlődésre! Érjük el közösen céljainkat, hiszen Yettelesként úgy inspirálhatsz valódi változást, hogy közben önmagad lehetsz. Kik vagyunk mi? Több mint 1600 kolléga, közel 100 lokáción országszerte, egy nagy csapatként, korlátlan élményekkel. Szívünk lime színben dobog, és a Yettel lehetőséget ad nekünk arra, hogy megvalósítsuk az álmainkat.

Csatlakozz a Yettel Magyarországhoz mint

Számlázási Ügyfélszolgálati Ügyintéző – szegedi irodánkba,

és legyél velünk önmagad, légy hatással a világra.

Ahhoz, hogy jól tudd végezni a munkádat, minden szükséges segítséget megadunk. A tréninget követően pár hétig betanulsz és megismered ügyfélszolgálatunk működését. Folyamatos szakmai támogatást biztosítunk és a vezetőd is segíti napi munkavégzésedet, fejlődésedet.

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Ügyfeleink részéről telefonon és elektronikusan érkező kérdések, kérések és panaszok megválaszolása, esetleges problémáik megoldása
  • Ügyfeleink általános tájékoztatása, az egyedi igényeikhez igazodva szolgáltatásaink és tarifacsomagjaink ajánlása, értékesítése
  • Az említett feladatok adminisztrálása

Miért jelentkezz a csapatunkba?

  • Egyedi munkarendben dolgozhatsz hétköznap 8:00-20:30 között, hétvégén ügyeleti rendben
  • Szélesebb jogosultsággal azonnal teljesítheted ügyfeleink kéréseit
  • Az ügyfélélmény fontos számunkra, ezért magasabb kezelési idővel dolgozhatsz ebben a csoportban
  • Előre meghatározott beosztás szerint, nem hívás alapú, írásban érkező feladatokat oldhatsz meg
  • Péntek-Szombat-Vasárnap pedig biztosítjuk számodra a Home Office munkavégzést.

Téged várunk a csapatunkba, ha:

  • Rendelkezel legalább középfokú végzettséggel
  • Gyakorlott MS Office használó vagy
  • Jól kommunikálsz írásban és szóban is, udvarias vagy és meggyőző
  • Érdekelnek a számlázással kapcsolatos kérdések
  • Szeretsz hatékonyan és precízen dolgozni
  • Jó konfliktuskezelési készség, rugalmasság jellemez
  • Ügyfélközpontú a gondolkodásmódod
  • Nem állnak távol tőled az értékesítés és a telekommunikációs szolgáltatások
  • Sales orientált vagy

Előnyt jelent:

  • Idegennyelv-tudás
  • Rendelkezel ügyfélszolgálati és ügyfélkezelési tapasztalattal

Fedezd fel a Yettel nyújtotta lehetőségeket!

#Juttatások: Havi teljesítménybónuszt és SZÉP-kártya lehetőségeket biztosítunk kollégáink számára.

#Telkó: Az természetes, hogy céges laptopot, illetve mobilt kapsz korlátlan nettel, sőt, családtagjaidnak és barátaidnak is kedvezményes tarifát kínálunk.

#Közösség: Bár keményen dolgozunk, a lazulásban, szórakozásban is jók vagyunk ;) Nem csak az irodában jó a csapat és a hangulat, de híresek vagyunk céges rendezvényeinkről, vállalati eseményeinkről is.

#Fejlődés: A tanulásra és a személyes fejlődésre nagy hangsúlyt helyezünk; éves Learning Day rendezvényünket a kollégák fejlesztésére és inspirálására hoztuk létre. A 40 órás kihívásunkban, arra ösztönözzük kollégáinkat, hogy évente legalább ennyi időt fordítsanak új készségek elsajátítására.

#Otthoni munkavégzés: Törekszünk a munka-magánélet egyensúlyának megtartására, így a péntek-szombat-vasárnapi napokon home office munkavégzésben dolgozunk, amelyet anyagilag is támogatunk. Indokolt esetben hétköznapokon is van lehetőség az otthoni munkavégzésre.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat

Kedvet kaptál?

Kérjük, küldd el jelentkezésed és hamarosan felvesszük Veled a kapcsolatot.