Szállodai Operatív Vezető

  • Cég neve

    ÁllásStart Magyarország Kft.

  • Munkavégzés helye

    Martfű

  • Elvárások

    • Angol középfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Vezérigazgató munkájának segítése, támogatása
  • A szálloda napi működésének irányítása és felügyelete
  • A vendégek magas szintű elégedettségének és kényelmének biztosítása
  • Új fejlesztések bevezetésében való közreműködés

Elvárások

  • Szállodaiparban szerzett tapasztalat
  • Angolnyelv-tudás
  • Vezetői tapasztalat
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, motiváló és pozitív vezetői attitűd
  • Pénzügyi tudatosság

Előnyt jelent

  • Németnyelv-tudás

Amit kínálunk

  • Szakmailag sokszínű, komplex feladatkör
  • Pozícióhoz igazodó bérezés
  • Stabil, megbízható nagyvállalati háttér

Céginformáció

80 főt foglalkoztató, uszoda, gyógyfürdő, wellness, konferencia, éttermi szolgáltatásokat biztosító martfűi szálloda, ahol a gyógyulni, pihenni, aktív kikapcsolódásra, illetve sportolásra vágyok is egyaránt megtalálják a számításukat.

Kísérőlevéllel, fizetési igényével ellátott szakmai önéletrajzát a „Jelentkezem” gombra kattintva várjuk!