Martfűi állások, munkák, állásajánlatok

3 db találat
  • Kőműves, Burkoló

    5435 Martfű, Babits Mihály utca 17.
    Feladatok: - Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban a Társaság különböző kirendeltségein. - Festési munkák szakszerű kivitelezése - Kisebb javítások, zárcserék stb. -Gipszkartonozás, betonozás, burkolói munkák elvégzése Elvárások: - hasonló munkakörben szerzett gyakorla...
  • Üzletvezető

    5435 Martfű, Gesztenye sor 1.
    Egy értékesítés és szolgáltatás orientált csapat felállítása és folyamatos fejlesztése. A mindenkori optimális termékválaszték és összetétel biztosítása az üzletben (ideértve az áruk beszerzését / újrarendelését, a készletgazdálkodást, készletpontosságot és kapcsolódó folyamatoka...
  • Karbantartó gépészmérnök

    Martfű
    Részvétel a karbantartási feladatok előkészítésében, tervezésében és ütemezésében. A mechanikai karbantartó csoport napi munkájának irányítása, támogatása, ellenőrzése és a hozzá szükséges feltételek biztosítása. A csoport fejlesztése, oktatása. Részvétel a karbantartási folyamat...
Állásajánlatok Martfű közelében