Cégünk a szállítmányozási és logisztikai piac meghatározó szereplőjeként működik 1999 óta. Pilisvörösváron az ország egyik legmodernebb logisztikai bázisát üzemeltetjük, a székhelyünkön és a belföldi hálózatunk 9 vidéki telephelyén  közel 300 munkatársat foglalkoztatunk. A kiemelkedő színvonalú spedíciós és logisztikai produkció magas színvonalú adminisztratív háttérszolgáltatásra támaszkodik. Az elmúlt évek eredményei alapján elmondható, hogy vállalatunk töretlenül és dinamikusan fejlődő szereplője a szolgáltatási szférának.

Pilisvörösvári csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi feladatok ellátására:

Szállítmányozási ügyintéző

Feladatok:

  • Import adatátvétel, megbízások ellenőrzése
  • Sofőröktől okmányok átvétele
  • Import lerakási lista kiállítása, jelentések elkészítése, kommunikáció a raktárral
  • Szállítólevelek kezelése
  • Avizálandó küldemények kezelése
  • Szállítmányok rögzítése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • EKAER ellenőrzése, szükség esetén rendszám módosítása
  • a NAV honlapján. Folyamatos egyeztetés az EKAER ügyintézővel.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű kezelése
  • Ügyfél orientáltság
  • Kiemelkedő kommunikációs képességek
  • Döntéshozatali képesség
  • Határozott fellépés, pontosság, megbízhatóság
  • Proaktív, motivált személyiség
  • Alapfokú angol- vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • jó munkahelyi légkör
  • munkavégzés egy nemzetközi csapatban

Munkaidő:

  • 08:00 - 16:30-ig;

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Szállítmányozó
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint
  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Pilisvörösvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy sikeres csapat tagja lenni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzát, a pozíció megnevezésével a „Jelentkezem” gombon keresztül.