Senior Fuvarszervező/Transport Planner

  • Cég neve

    WELL PACK Hungária Kft.

  • Munkavégzés helye

    2051 Biatorbágy

  • Fizetés

    Nettó 500e - 630e Ft havi bér Bónusz
  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Munkába járás támogatás
    • Sport támogatás

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Általános munkarend
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
    • Monitor (1 db)
  • Elvárások

    • Angol középfok és
    • Magyar anyanyelvi szint
    • 5-10 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Belföldi, esetenként nemzetközi közúti fuvarszervezés
(saját flotta+alvállalkozókkal való együttműködés)
  • potenciális ügyfelek , fuvarozók felkutatása
  • árukiszállítási- és fuvartervezési feladatok ellátása
  • alvállalkozók napi munkájának koordinálása
  • fuvarfeladatok felügyelete és teljes körű irányítása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, fuvarozókkal
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása, együttműködés kialakítása
  • Fuvarmegbízások precíz, költséghatékony teljesítése
  • Szállítások nyomon követése (tracking)
  • Optimalizáció

Elvárások

  • minimum 5 év tapasztalat közúti árufuvazozás és szállítmányozási területen
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (feltétel)
  • felhasználói szintű, MS Office programok ismerete
  • jól kommunikációs képesség
  • pontos munkavégzés, precízen és gyorsan
  • nagyon jó szervező készség, kreatív gondolkodás, önállóság
  • csapatmunka szemlélet

Előnyt jelent

  • német vagy román nyelvtudás
  • logisztikai/szállítmányozási szakirányú végzettséged van
  • tervezel a jövőben fejlődni, később lehetőség szerint nyitott vagy magasabb pozició (Team Lead) betöltésére

Amit kínálunk

  • átlagon felüli, versenyképes jövedelem
  • munkábajárási-, illetve utazási költségtérítés
  • prémium/bónusz-rendszer (profit share) a próbaidő lejárta után
  • kellemes munkakörnyezet, modern eszközpark
  • dinamikus csapat
  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • garantált szabad hétvégék
  • home office lehetőség (max. heti 1 alkalommal)

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Kutyabarát
  • Ingyen kávé, üdítő

Kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát