A Schaeffler egy dinamikus, világszerte jelen lévő technológiai vállalat, melynek sikere a vállalkozói szellemen és a családi tulajdonon alapul. Érdekesnek tűnik mindez? A legjelentősebb autógyárak, valamint a repülőipar és az ipari ágazat partnereként számos lehetőséget biztosítunk szakmai és egyéni fejlődéséhez. Munkatársaink együttműködése vállalati kultúránk szerves része, mottónk: a holnap mobilitását formáljuk.
Szombathelyi csapatunkba az alábbi pozícióra várjuk jelentkezését:

Supplier Quality Engineer Referencia kód: PR

Főbb feladatok:

  • Stratégiai szállítók minőségi teljesítményének folyamatos fejlesztése
  • Schaeffler szállítói kör fejlesztése, optimalizálása
  • Beszerzők támogatása a beszerzési stratégia érvényesítésében
  • Támogatás új beszállítók felkutatásában és auditálásában
  • Szállítói folyamatok fejlesztése
  • Intézkedési tervek megvalósulásának ellenőrzése
  • Reklamációk felügyelete és 8D riportok felülvizsgálata
  • Reklamációs folyamat folyamatos fejlesztése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki végzettség előny)
  • Kiváló német és/vagy angol nyelvtudás, MRP rendszerek ismerete
  • Több éves multinacionális környezetben szerzett minőségi, vagy SQE tapasztalat
  • Autóiparban szerzett tapasztalat, illetve fémmegmunkálás ismerete előnyt jelent
  • Magabiztosság a tárgyalástechnikában és a vevői érdekek érvényesítésében
  • Erős projekt menedzsment és helyzetkezelési készség globális környezetben
  • Erős problémamegoldó készség, proaktivitás, felelősségtudat és önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér mellett éves bónusz,
  • rugalmas munkaidő,
  • albérlet támogatás,
  • ingyenes nyelvtanulási lehetőségek,
  • ingyenes sportolási és kulturális lehetőségek,
  • szakmai fejlődési lehetőségek dinamikusan fejlődő munkakörnyezetben.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Szombathely, 9700 Zanati út 31.

Izgalmas feladatok és kiemelkedő fejlődési lehetőségek várják, hiszen innovatív megoldásainkkal a holnap világát alakítjuk.

Ha bármilyen kérdése van, forduljon a HR osztályhoz:
+36 94/588 100

Schaeffler Savaria Kft.
9700 Szombathely
Zanati út 31.