SOFŐR ÉS ÉRTÉKESÍTŐ

    Megbízónk (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

    munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Termékbemutató demobusz vezetése
  • Aktív részvétel az értékesítési folyamatban
  • Demobusz termékeinek kialakítása, karbantartása
  • Kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Műszak beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási- és folyamatos többnapos belföldi kiküldetésre való hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
  • Önálló és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Szakmai- és áruismeret

Amit kínálnak:

  • Főállású munkaviszony egy dinamikusan fejlődő, stabil vállalatnál
  • Támogató munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem

    Munkavégzés helye: Budapesti központ, országos munkavégzés

    Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül fizetési igényének megjelölésével!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Mérnök, Műszaki értékesítő
  • Területi képviselő
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

BECK & PARTNERS International HR Consulting
H - 1119 Budapest, Bártfai utca 15-17.
Tel.: +36-1/371-0972 | Fax: +36-1/371-0973
bap.hu