PYRONOVA IS Hungária Kft.
  • A PYRONOVA IS Hungária Kft. budaörsi székhelyű, 10 éves múlttal rendelkező, tűzvédelmi berendezések tervezésével, kivitelezésével, karbantartásával, és szervizelésével foglalkozó cég.

  • Csatlakozz hozzánk

    Site Manager

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • építkezések teljes körű helyszíni irányítása, az ehhez kapcsolódó szervezési feladatok ellátása
      • munkafolyamatok helyszíni felügyelete az ütemterv alapján
      • alvállalkozók irányítása és teljesítményének felmérése
      • anyagszállítmány ellenőrzése és átvétele
      • teljesítési igazolások várható időpontjának nyomon követése
      • beruházóval való folyamatos kapcsolattartás
      • projektvezetővel és műszaki előkészítővel való szoros együttműködés a napi munka hatékonysága érdekében, heti kooperációkon való részvétel
      • építkezésen végzett tevékenységek részletes dokumentálása (felmérési napló, építési napló, szállítólevelek)

      Te vagy a mi emberünk, ha:

      • oda- és vissza vagy a tűzvédelemért
      • arra vágysz, hogy a legmodernebb eszközökkel dolgozhass
      • valóban nemzetközi környezetben akarsz tanulni és dolgozni
      • egymagad is megbírkózol a feladatokkal, de együttműküödésre is képes vagy
      • különleges feladatra vágysz
      • bírod a tempót
      • tényleg dolgozni szeretnél és nem csak egy állást keresel
      • van kedved profi projekt managerré válni

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • közép- (technikus) vagy felsőfokú épületgépész végzettség (lehetsz éppen most végző hallgató is)
      • angol és/vagy német nyelv középszintű ismerete (nem a “papírt” várjuk)
      • B kategóriás jogosítvány
      • akaraterő, józan gondolkodás, alkalmazkodókészség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • ha már van építésvezetői, építőipari tapasztalat
      • tűzoltó-berendezéssel, tűzjelzővel összefüggő ismeret vagy tapasztalat
      • szlovák nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • bejelentett, teljes munkaidős állás,
      • rugalmas, a projekthez igazodó munkarend
      • tisztességes, tudásszinthez igazodó fizetés és prémiumrendszer
      • képzési menetrend, szintfelmérések, előrelépés
      • aktív nyelvhasználat (elsősorban angol, de németezni is lehet)
      • céges gépkocsi

    Állás, munka területe(i):

    • Építőipar, Ingatlan
    • Építőipar, Ingatlan vezető
    • Épületgépész
    • Projektmenedzsment
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér, céges autó, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek

    Ha magadra ismertél, írj nekünk egy rövid bemutatkozó levelet, csapd mellé az önéletrajzod is, és a "Jelentkezem" gombra kattintva töltsd fel őket. Ha mindezt angolul vagy németül teszed, annak külön örülni fogunk!