Üzemeltetés vezető helyettes

  • Cég neve

    KLH MASTERS KFT

  • Munkavégzés helye

    2890 Tata

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Munkába járás támogatás

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
    • 'B' kat. jogosítvány

Állás leírása

Feladatok

TATA munkavégzési helyre ingatlan üzemeltetési feladatok irányítására, koordinálására keresünk munkatársat:
  • az ingatlan területén lévő létesítmények (építészeti, épületgépészeti, elektromos) műszaki üzemeltetésének (karbantartás, hibaelhárítás), takarításának, külterület gondozási feladatok ellátásának irányításában közreműködés,
  • saját munkaerő, alvállalkozók és anyagbeszerzés koordinálásában való közreműködés,
  • raktár készlet vezetésben való közreműködés,
  • az üzemeltetés vezető munkájának támogatása.

Elvárások

  • legalább középfokú építőipari, épületgépészeti és/vagy műszaki végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • jó kommunikációs képesség,
  • jó probléma megoldó készség,
  • jó szervező készség,
  • racionális konstruktív gondolkodás,
  • önálló munkavégzés, felelősségvállalás,
  • csapatban való együttműködés.

Előnyt jelent

  • TERC költségvetés készítő program ismerete,
  • FMV jogosultság,
  • épületgépészeti/építész tapasztalat,
  • azonnali kezdés.

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai továbbképzés lehetősége.

Kérjük, küldje el fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével.